GÜNCEL
Giriş Tarihi : 05-12-2023 11:20

“SINIRSIZ FARKINDALIK” İSİMLİ KISA FİLM RİZE’YE ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ GETİRDİ

Rize Merkez Mesleki Teknik Anadolu lisesi Radyo Televizyon öğrencileri çektikleri kısa film ile katıldıkları “Zeytin Çiçeği Ulusal Kısa Film” yarışmasında üçüncü oldular.

“SINIRSIZ FARKINDALIK” İSİMLİ KISA FİLM RİZE’YE ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ GETİRDİ

Haber:Dilek ONAY CAN 

Türkiye İl Kültür ve Turizm Başkanlığı destekleri ile Beyazay Derneği tarafından Türkiye genelinde gerçekleştirilen yarışmanın ödül töreni İstanbulda yapıldı. Teması “Farklı Mıyız Farkında Mıyız” olan yarışmada ilk beşe girenler ödüllendirilirken yarışmayı 3. olarak tanımlayan ekibin ödülünü ekibi temsilen İstanbula giden Yönetmen Veysel Baki Biçer aldı.

Radyo televizyon Bölümü 9,10 ve 11.sınıf öğrencilerinin hazırlamış olduğu “Sınırsız Farkındalık” isimli kısa filmin yönetmenliğini ve senaryosunu 11. Sınıf öğrencisi  Veysel Baki Biçer, kurgusunu 11. Sınıf Öğrencisi Burak Köse, Kameramanlığını ise yine 11. sınıf öğrencilerinden Ela Akyıldız ve Handenur Hoşoğlu, Işık asistanlığını Burak Yılmaz yaparken filmin kordinatörlüğünü Radyo televizyon Bölümü  öğretmenlerinden Behzat Aktura yaptı. Başrolde 9 sınıf öğrencisi Kaan Pehlivan yer alırken Radyo TV Alan Şefi Behzat Aktura, Edebiyat öğretmeni Serhat Özel ve muhtelif sınıflardan Elifnur Kurtuluş, Ecrin İhtiyar, Ali Pehlivan, Beytullah Günaydın da oyuncu olarak filmde yer aldılar

AdminAdmin