GÜNCEL
Giriş Tarihi : 21-04-2023 04:51

YRP RİZE ADAYLARI SEÇİM ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Yeniden refah Partisi Rize Milletvekili Adayları, Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri dolayısıyla çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.

YRP RİZE ADAYLARI SEÇİM ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

14 Mayıs’ta yapılacak seçimler dolayısıyla Fındıklı ilçesi ıhlamur köyünde vatandaşlarla bir araya gelen milletvekili adayları Mehmet Akif Zerdeci ve Mümin Bakırcı vatandaşların istek ve taleplerini dinledi

Yeniden Refah Partisi Rize milletvekili adayları Mehmet Akif Zerdeci ve Mümin Bakırcı Ramazan ayı son iftar programında Fındıklı İlçesi Ihlamur Köyü’nde geleneksel iftar programında köy sakinleri ile bir araya geldi.
Milletvekili adayları, iftar sonrasında köy sakinleri ile sohbet gerçekleştirdi.Vatandaşlarların istek ve taleplerini siyasetten beklentilerini dinleyen milletvekili adayları Rize’nin sorunları ve bu sorunlar karşısında parti programları ve hazıadıkları projeleri paylaştılar. Çok samimi bir ortam içerisinde gerçekleşen sohbet köy halkının milletvekili adaylarını böyle özel bir günde yanlarında görmekden memnuniyetlerini dile getirdiler. Karşılıklı olarak 14 Mayıs seçimlerinin ülkemize, milletimize, Rizemize hayırlar getirmesinin temennisinde bulunuldular.
 
Ziyaret programına İl başkan vekili Bayram Yolgider,Fındıklı ilçe başkanı Akman Uzuner,İl ve ilçe yönetim kurulu üyeleri eşlik ettiler.

AdminAdmin