GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-03-2023 00:34

Turizm için önemli adım;’İletişim ve Sunum Teknikleri’ semineri

Turizm ile ön plana çıkmayı hedefleyen Rize’de, Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ile Ardeşen Esnaf ve Sanatkârlar Odası iş birliğinde “Yiyecek İçecek İşletmelerinde İletişim ve Sunum Teknikleri” konulu eğitim semineri gerçekleştirildi.

Turizm için önemli adım;’İletişim ve Sunum Teknikleri’ semineri

HABER:ARZU ERBAŞ

Doğu Karadeniz bölgesinin artan turizm potansiyelinden daha fazla pay almayı hedefleyen Rize’de işletmelerde yaşanan hizmet eksikliğinin önüne geçmek için eğitim seminerleri düzenleniyor. Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası ile Ardeşen Esnaf ve Sanatkârlar Odası iş birliğinde “Yiyecek İçecek İşletmelerinde İletişim ve Sunum Teknikleri” konulu eğitim semineri gerçekleştirildi. Odaların üyeleri ile ilçe esnafının katıldığı seminerde Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Ardeşen Turizm Fakültesi’nden Doç. Dr. Elif Acuner “Yiyecek İçecek İşletmelerinde İletişim Teknikleri” ve Dr. Gökhan Onat “Yiyecek İçecek İşletmelerinde Sunum Teknikleri” konularında sunum yaptı.

‘TURİZM HEDEFLERİMİZ İÇİN ÇABALIYORUZ’

Ardeşen TSO Başkanı İsmail Kuyumcu ‘Bölgemizde çaydan sonra en önemli geçim kaynağı olan turizmin teşvik edilmesi ve bu alanda pozitif farkındalık yaratılması açısında bu tip eğitimler oldukça faydalı. Üniversitemiz iş birliğinde eğitim ve seminerler devam edecek. Üyelerimizin ve esnaflarımızın düzenlenecek eğitim seminerlere katılması oldukça önemli dedi.
Ardeşen Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Tahsin Bekir Yazıcı “Turizm hedeflerimiz doğrultusunda eksiklerimizi gidermek için çabalıyoruz. Zaman zaman yiyecek içecek işletmelerinde yaşanan iletişim ve sunum konularındaki eksiklerimizi de bu seminerlerle gidermeye çalışacağız. Katılımın artması ve öğrenilenlerin sahaya yansımasını umut ediyoruz” dedi.

AdminAdmin