GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-05-2023 16:16

Rize'de Yeniden Refah Partisi Tam Kadro Sahada

28. Dönem Milletvekili ve Cumhurbaşkanı seçimlerinde Cumhur İttifakında yer alan yeniden Refah Partisi Rize'de seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Rize'de Yeniden Refah Partisi Tam Kadro Sahada

Yeniden Refah Partisi Rize Milletvekili Adayları Mehmet Akif Zerdeci, Samet Şişman, Mümin Bakırcı seçim çalışmaları kapsamındaki ziyaretlerini sürdürüyor.

Mileltvekili adayları dün ilk olarak Rize’nin İyidere ilçesinde bulunan köprü esnafını ziyaret etti. Ardından Kendirli beldesini ziyaret eden milletvekili adayları daha sonra Merkeze bağlı Karasu köyünde vatandaşlar ile bir araya geldiler.

Milletvekili adaylarına gittikleri yerlerde  vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor. Vatandaşların ilgisinden dolayı memnuniyetini dile getiren milletvekili adayları vatandaşlarımızdan gelen güzel tepkiler bizleri çok mutlu ediyor ifadelerini kullandılar. 


14 Mayıs seçimlerinin önemini ve partilerinin vaatlerini anlatan Milletvelili adayı Zerdeci, '' Rizeliler 14 Mayıs'ta gerekli cevabı sandıkta verecek. Bu yüzden 14 Mayıs seçimleri Türkiye için tarihi bir öneme sahip diyen Zerdeci, "Üretim, İstihdam, ihracat ve kalkınma ekonomisini, havuz sistemi ve denk bütçeyi hayata geçirmek için mecliste mücadele edeceğiz. Tarımda ve sanayi üretiminde elektrik, doğalgaz ve mazottan vergi alınmamasını savunacağız.'' ifadelerini kullandı 

Zerdeci, '' Çiftçi, esnaf ve üreten kuruluşların borç, faiz kıskacından kurtulması ve üretimde destek almaları için mücadele edeceğiz. Kamuda yardımcı sınıfların özlük haklarını alınmalarını sağlayacağız. Ak Parti ile yaptığımız mutabakattati temel prensiplerimizi bir an olsun unutmyacağız diyen Zerdeci," bu prensiplerimizin uygulanmasının TBMM'deki takipçisi olacağız. Kendirli beldemizde vatandaşlarımız Derepazarı Kendirli yolunun tamamlanmamasından dolayı şikayetçi. İnşallah Rize'den Milletvekili seçildiğimiz zaman 2011 yılında yapımına başlanılan Derepazarı Kendirli transit yolunun biran önce tamamlanması için çalışmalarımızı yapacağız. " diye konuştu

AdminAdmin