GÜNCEL
Giriş Tarihi : 21-06-2023 23:27

RİZE MİLLETVEKİLİ MERTOĞLU ARDEŞEN’DE ÇEŞİTLİ TEMASLARDA BULUNDU

Ak Parti Rize Milletvekili Av. Harun Mertoğlu, baba ocağı Ardeşen’de çeşitli ziyaretlerde bulundu. İlk olarak mezunları arasında yer aldığı Ardeşen Hamidiye İlkokulunda düzenlenen törende öğrencilerin karne heyecanına ortak olan Milletvekili Mertoğlu, öğrencilere hayat boyu başarılar diledi. Mertoğlu öğrencilere karnelerini takdim etmeyi ihmal etmedi.

RİZE MİLLETVEKİLİ MERTOĞLU ARDEŞEN’DE ÇEŞİTLİ TEMASLARDA BULUNDU

HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI

Mertoğlu daha sonra Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi, Ardeşen İlçe Başkanı Mustafa Terzi, İlçe Belediye Başkanı Avni Kahya ve İlçe Belediye Meclis Üyeleriyle birlikte Ardeşen ilçe esnafı ve vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti. Vatandaşların taleplerini de dinleyen Mertoğlu, baba ocağı Ardeşen’de bulunmaktan büyük mutluluk duyduğunu, temas etmedik tek bir vatandaş kalmadan hizmete devam edeceklerini vurguladı.

Rekortmen Hoşdere Köyüne Teşekkür Ziyareti

Milletvekili Harun Mertoğlu beraberindeki heyetle birlikte 28 Mayıs 2023 seçiminde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a %97 oranında oy vererek ilçe köyleri arasında birinci olan Hoşdere köyünü de ziyaret etti. Vatandaşlarla buluşan Mertoğlu köy halkına kendilerine duydukları güven ve seçim sonuçları dolayısıyla teşekkür etti.

Sporculara Mertoğlu’ndan Tam Destek

Mertoğlu ziyaretlerini İtalya’da yapılacak olan Rafting Dünya Şampiyonası öncesinde kamp için Ardeşen’de bulunan Kano Federasyonu Rafting Milli Takımı sporcuları ile bir araya gelerek sohbet etti. Mertoğlu, sporculara düzenlenecek müsabakalarda başarılar diledi. Kaynak: Ak Parti Basın Bürosu

AdminAdmin