GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-01-2024 23:29

MİLLETVEKİLİ MERTOĞLU “AK PARTİ MİLLETİN HİKAYESİDİR.”

AK Parti Rize Milletvekili Av. Harun Mertoğlu Ardeşen’de gerçekleştirmiş olduğu bir dizi ziyaret programlarında “Burada esas olan milletine hizmet etmek için bir araya gelen insanların enerjisidir, sinerjisidir. Ak Parti milletin hikayesidir. ” dedi.

MİLLETVEKİLİ MERTOĞLU “AK PARTİ MİLLETİN HİKAYESİDİR.”

HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI 

AK Parti Rize Milletvekili Av. Harun Mertoğlu, Ak Parti Ardeşen İlçe Başkanlığında, Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Terzi, üç kademe ilçe teşkilatı, İlçe Belediye Başkanı Avni Kahya ve İlçe Belediye Başkanı Aday adayları Ali Fatih Topal, Said Yaşıyan, Mecit Moral ile birlikte toplantı gerçekleştirerek, ilçedeki esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Milletvekili Av. Harun Mertoğlu gerçekleştirilen programlarda “Bugün Ardeşen İlçemizde teşkilatımız, İlçe Belediye Başkanımız ve İlçe Belediye Başkanı aday adaylarımızla birlikte esnaf ve vatandaşlarımızla bir araya geldik. Hepimizin ortak paydası Ardeşen ve ilçemizdeki halkımıza hizmet etmek. Tüm teşkilatımız aday adaylarımızla birlik beraberlik içinde çalışmalarını bu minvalde sürdürüyor. Burada esas olan milletine hizmet etmek için bir araya gelen insanların enerjisidir, sinerjisidir. AK Parti milletin hikayesidir. Milletinin özlem ve taleplerinden doğan Partimiz, milletimizin teveccühü ile sürdürdüğü iktidar yolculuğunda yapılamaz denilen tüm projelerin altına imza atarak, ülkemizin dört tarafını hizmetle tanıştırdı. Bugün geldiğimiz noktada Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliği ve onun riyasetindeki ak kadrolarla birçok alanda çok büyük kazanımlar elde ettik. AK Belediyecilikle tüm il ve ilçelerimizde birçok mega proje hayalken gerçek oldu. 2024 Yerel seçimlerinde de yine Milletimizin talebi, önceliği neyse, beklentisi neyse bizim siyasetimizde o yönde olacaktır” dedi.

AdminAdmin