SİYASET
Giriş Tarihi : 22-03-2023 16:21

Milletvekili Aday Adayı Karış: Yegane Amacım Mersin'e Her Açından En İyi Hizmeti Verebilmek!

Gelecek Partisi Mersin İl Başkanı Hamit karış, başkanlık görevinden istifa ederek Mersin milletvekili aday adayı olduğunu yaptığı basın açıklamasıyla duyurdu. Milletvekili Adayı Karış:" Mersin'e iyi hizmeti verebilmek için ben de adayım." dedi.

Milletvekili Aday Adayı Karış: Yegane Amacım Mersin'e Her Açından En İyi Hizmeti Verebilmek!

İl Başkanlığı görevinde gösterdiği üstün başarıyı siyasi arenalarda da sıkça gösteren Hamit Karış, vatandaşların ve siyasilerin yoğun desteği ile Gelecek Partisi Mersin milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

Mersin için taşın altına elini koyduğunu belirten Milletvekili aday adayı Karış:" Bu yol çok kutlu bir yol. Ben de bu yolun sorumluluğunu ve değerini bilerek bugün Mersin milletvekili aday adayı olduğumu resmen duyurdum. Yol uzun, yol meşakkatli. Fakat Mersin'imizi sosyal, siyasal ekonomik, eğitim, sağlık, turizm, sanayi açıdan en prestijli il yapmak için var gücümle çalışacağımdan kimsenin şüphesi olmasın. Ben Mersin'i çok iyi biliyorum. Ben tepeden değil halkın içinden Mersin'e bakıyorum. Amacım koltuk, makam mevkii asla değil. Yegane amacım Mersin'e hizmet etmek. Mersinli hemşerilerimi her açıdan memnun edebilmek. Bir yola çıktım. Bu dava hepimizin davası. Beni destekleyen, desteklemeyen herkese sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Hepimiz için hayırlı olsun, Allah utandırmasın. Hepinizi saygı ve sevgilerimle selamlıyorum, sağ olun var olun." dedi.

AdminAdmin