SİYASET
Giriş Tarihi : 07-03-2023 23:39   Güncelleme : 07-03-2023 23:46

İl Başkanı Özçelik'ten Başhekim Ergene'ye Hayırlı Olsun Ziyareti

Büyük Birlik Partisi (BBP) Rize İl başkanı Ensar Özçelik, Rize Devlet Hastanesi’ne Başhekim olarak atanan Dr. Şaban Ergene’yi makamında ziyaret ederek “hayırlı olsun” dileklerinde bulundu.

İl Başkanı Özçelik'ten Başhekim Ergene'ye Hayırlı Olsun Ziyareti

Haber: CEVAHİR TOPALOĞLU

BBP Rize İl Başkanı Ensar Özçelik, İl Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte geçtiğimiz günlerde Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi (RTEÜ) Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi Cerrahi Tıp Bilimleri Kalp ve Damar Cerrahisi olarak görev yapmaktayken Rize Devlet Hastanesi Başhekimliği görevine atanan Dr. Öğr. Üyesi Şaban Ergene’ye  “hayırlı olsun” ziyareti gerçekleştirerek, yeni görevinin kendisine ve Rize’ye hayırlı olması temennisinde bulundu.

Rize Devlet Hastanesi Başhekimi Şaban Ergene ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, İl Başkanı Ensar Özçelik ve yönetimine teşekkürlerini iletti. Başkan Özçelik ise Şaban Ergene’ye misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti.

Ziyaret, anı fotoğrafı çekilmesi ile son buldu.

Rize Devlet Hastanesi’nde bazı eksikliklerin yaşandığını ve vatandaşların bu problemleri kendilerine ilettiğini dile getiren İl Başkanı Ensar Özçelik ziyaret sonrası yaptığı açıklamada” Vatandaşlarımızın yaşadığı başlıca sağlık problemlerini hastane başhekimi Şaban Ergene hocamıza ilettik. Hastane yönetiminin büyük bir hassasiyetle eksiklikleri giderme çabasında olduklarını gördük. Güzel Rize’miz için bize gelen hiçbir talep ve şikayetler askıda kalmayacak ve yerine ulaşacaktır. Var gücümüzle ümmet için gelecek nesiller için teşkilatımla birlikte çalışmalarım sürecektir.” şeklinde konuştu

AdminAdmin