GÜNCEL
Giriş Tarihi : 23-11-2023 09:44

GENEL MÜDÜR ALİM’DEN TRABZON VALİSİ AZİZ YILDIRIM’A TEBRİK ZİYARETİ

Çaykur Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Ziya ALİM, Tekirdağ Valiliğinden, Trabzon Valiliğine atanan Azizi Yıldırım’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

GENEL MÜDÜR ALİM’DEN TRABZON VALİSİ AZİZ YILDIRIM’A TEBRİK ZİYARETİ

Trabzon Valisi Azizi YILDIRIM, beraberinde Yardımcısı Zeki Karaoğlu ile birlikte kendisini ziyaret eden, Çaykur Genel Müdürü Yusuf Ziya Alim’e bu nazik ziyafetinden dolayı teşekkür etti. Vali Yıldırım; Doğu Karadeniz Bölgesinde çay tarımının yapıldığı, Rize, Trabzon, Artvin, Giresun illerinin en güçlü ekonomik ürünü olan çayın geleceği için yapmış olduğununuz başarılı çalışmalarının artarak devamını diliyorum. Sizin aracılığınızla tüm Çaykur ailesine ve mesai arkadaşlarınıza selamlarımı iletiyorum dedi.

Trabzon Valisi Aziz Yıldırım ve Çaykur Genel Müdürü Yusuf Ziya Alim, bölgede ağırlıklı olarak Çay ve Fındık tarımının yapıldığı, bu iki önemli ürünün bölge illerinin hızlı kalkınması, iş istihdamı, ekonomik ve sosyal refahının yanında, bölge insanının birlik ve beraberlik dayanışmasını artıran ürünler olduğunu ifade ettiler. Çaykur Genel Müdürü Yusuf Ziya Alim, Ülkemizin bir çok ilinde Vali olarak yapmış olduğunuz başarılı çalışmalarınızın, D. Karadeniz Bölgemizin önemli şehirlerinden olan güzel komşumuz Trabzon ili Valiliğine atanmanızdan memnunluk duyduk. Bu önemli ilimizde sağlık ve mutluluk içinde başarılı çalışmalarınızın devamını diliyoruz. Sıcak misafirperverliğinize teşekkülüm ve şahsım adına çok teşekkür ediyorum şeklinde ifade etti. HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI

AdminAdmin