GÜNCEL
Giriş Tarihi : 27-09-2021 16:59

GENÇLİK VE SPOR BAKAN YARDIMCISI İHSAN SELİM BAYDAŞ GÜNEYSU'YU ZİYARET ETTİ

Bir dönem Güneysu Kaymakamlığı görevi de yapan Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı İhsan Selim Baydaş Güneysuda bir dizi etkinliğe katıldı

GENÇLİK VE SPOR BAKAN YARDIMCISI İHSAN SELİM BAYDAŞ GÜNEYSU'YU ZİYARET ETTİ

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı İhsan Selim Baydaş, Güneysu Yöresi Engelli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile Güneysu Gençlik Merkezi işbirliğinde yürütülen “Öğrenirken Üreten Gençlik” projesindeki gençleri ziyaretlerinin ardından, Güneysu İlim Öğrenenlere Yardım Vakfı himayelerinde Güneysu Gençlik Merkezi işbirliğinde yürütülen “Genç Kitaplar” projesi ödül törenine katıldı.

Hacı Hafız Yusuf Yılmaz Eğitim Külliyesi konferans salonunda gerçekleşen törene Gençlik ve Spor Bakanlığı Bakan Yardımcısı İhsan Selim Baydaş, Kaymakamımız Arif Oltulu, Belediye Başkanı Rıfat Özer, Rize İl Milli Eğitim Müdürü Engin Emen, Güneysu İlçe Milli Eğitim Müdürü Bayram Gündoğar, Rize Ticaret Borsası Başkanı ve İlim Öğrenenlere Yardım Vakfı Mütevelli Heyeti üyesi Mehmet Erdoğan, AK Parti Güneysu İlçe Başkanı Mehmet Akif Karslı, çeşitli kurum amirleri ve 81 ilden çok sayıda öğrenci ve davetli katıldı.

Tören program açılışı Kur’an tilaveti ile yapıldı. Programda Kaymakamımız Arif Oltulu ve Belediye Başkanı Rıfat Özer birer açılış konuşması yaptı.

Merhum Öğretmen – Yazar Mehmet Sancaktutar anısına düzenlenen Temel İhtiyaç Kitap konulu deneme yazma dereceye girenlere ve En Güzel Kitap Tanıtım videosunda dereceye girenlere ve proje kapsamında gençlerin okumaları için belirlenen kitap komisyonunda görev alan akademisyen ve öğretmenlere de günün anısına birer plaket taktim edildi.

Program sonunda Gençlik Spor Bakan Yardımcısı İhsan Selim Baydaş’a plaket taktimi ve hatıra fotoğraf çekimi ile sona erdi.

AdminAdmin