GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-10-2023 07:02

BAŞKAN ACAR:”ŞAVŞAT’I ROL MODEL BİR İLÇE HALİNE GETİRECEĞİZ”

Artvin’in Şavşat ilçesi Belediye Başkanı Nihat Açar ve ekibi “Her şey Şavşat için”mottosuyla   özverili çalışmalarıyla “rol model ilçe”  olma yolunda ilerliyor.

BAŞKAN ACAR:”ŞAVŞAT’I ROL MODEL BİR İLÇE HALİNE GETİRECEĞİZ”

Haber:Dilek ONAY CAN

ŞAVŞAT ROL MODEL İLÇE OLMA YOLUNDA İLERLİYOR

28 km altyapı yapımını tamamlayıp Doğalgaz hizmetini ilçeye kazandıran Şavşat Belediye Başkanı Nihat Acar ve Belediye ekipleri şimdide üstyapı çalışmalarını tamamlıyor.

Göreve geldikten sonra ilçeye kalıcı birçok hizmeti kazandıran başkan  Acar kalan eksikleri tamamlamaya devam ediyor. Acar “biz göreve gelirken ben değil,Şavşat kazanacak dedik ve gereğini yaptık.’Her Şey Şavşat İçin” diyerek özveri ile çalışmalarımızı sürdürüyoru”dedi

İŞSİZLİK SORUNUNU İLÇENİN GÜNDEMİNDEN KALDIRACAĞIZ

Birçok projelerinin mevcut olduğunu ifade eden Başkan Acar.”Özellikle işsizlik sorununu ilçe gündeminden kaldırmak için üretim ve buna bağlı istihdam projelerimizin birçoğunda sona yaklaştık.İnşallah önümüzdeki günlerde proejlerimizi hayata geçirip Şavşat’ı rol model bir ilçe haline getireceğiz”dedi

Öte yandan Artvin’in “Sakin şehir” olarak  (Cittaslow) nitelendirildiği  Şavşat’ın fiziki anlamda da güzellestiği gece  cekilmiş görüntüleriyle  ortaya çıkarak,adeta görsel şölene dönüşüyor.

AdminAdmin