SAĞLIK
Giriş Tarihi : 03-04-2023 15:13

Başhekim Ergene ameliyatlara başladı

Rize’de yaptığı başarılı ameliyatlarla adından söz ettiren Dr. Şaban Ergene Şubat ayında başhekim olarak atandığı HABER:ARZU ERBAŞ Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesi’nde yaptığı birbirinden başarılı ameliyatlarla adından söz ettiren Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Şaban Ergene şubat ayında Rize Devlet Hastanesi Başhekimliği görevine atandı. Dr. Ergene göreve başladıktan sonra hastaneyi inceleyerek yapılacaklarla ilgili bir planlama oluşturdu. Ergene, gerekli düzenlemelerin yapılmasının ardından Mart ayı itibari ile kendisi de salı günleri poliklinik hizmeti vermeye başladı. Rize’de yaptığı başarılı ameliyatlarla adından söz ettiren Dr. Şaban Ergene Şubat ayında başhekim olarak atandığı Rize Devlet Hastanesi’nde ameliyatlara başladı.

Başhekim Ergene ameliyatlara başladı

HABER:ARZU ERBAŞ

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesi’nde yaptığı birbirinden başarılı ameliyatlarla adından söz ettiren Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Şaban Ergene şubat ayında Rize Devlet Hastanesi Başhekimliği görevine atandı.

Dr. Ergene göreve başladıktan sonra hastaneyi inceleyerek yapılacaklarla ilgili bir planlama oluşturdu. Ergene, gerekli düzenlemelerin yapılmasının ardından Mart ayı itibari ile kendisi de salı günleri poliklinik hizmeti vermeye başladı.

Ekibinide oluşturan Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Şaban Ergene başhekimlik yaptığı Rize Devlet Hastanesi’nde önceki gün ameliyatlarına başladı.

Dr. Ergene sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yeniden ameliyatlara başladıklarını duyurarak “Böyle güzel bir ayda, güzel şehrimiz Rize'mizin Devlet Hastanesi'nde , Damar Cerrahi'si olarak ameliyatlara başlamış bulunuyoruz. Hamd olsun. Bu vesileyle tüm hastalarımıza acil şifalar dileriz” dedi.

AdminAdmin