GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-09-2023 15:01

RTB BAŞKANI ERDOĞAN YENİDEN TOBB TARIM KURULU BAŞKANLIĞINA SEÇİLD

TOBB Tarım Kurulu'nda 2018 yılından itibaren Başkanlık görevi yürüten, Rize Ticaret Borsası (RTB) Başkanı Mehmet Erdoğan yeniden, TOBB Tarım Kurulu Başkanlığına seçildi.

RTB BAŞKANI ERDOĞAN YENİDEN TOBB TARIM KURULU BAŞKANLIĞINA SEÇİLD

HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Tarım Kurulu'nda ülkemizin tarımla ilgili sorunlarının konuşulduğu, bunlarla ilgili raporlar hazırlanıp, ilgili Bakanlık, kamu kurum ve kuruluşlarla paylaşılıp tarımla ilgili sorunlara çözüm bulunmaktadır.

Yeniden, TOBB Tarım Kurulu Başkanlığına seçilen, Rize Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Erdoğan konuyla ilgili yaptığı açıklamada, " Ülkemiz bir tarım ülkesi, pandemiden sonra tarımın önemini bir kez daha anladık. Ülkemizdeki tarımın gelişmesi ve katma değer kazanması için Tarım Kurulunda yönetim kurulumuzun diğer üyeleriyle faydalı çalışmalar yürüteceğiz.” dedi.

TOBB Tarım Kurulu Üyeleri; Mehmet Erdoğan Rize Ticaret Odası Başkanı, Ali Kopuz TOBB YK üyesi ve İstanbul Ticaret Borsası Başkanı, Tarık Erol Bafra Ticaret Borsası Başkanı, Abdullah Deniz Çanakkale Ticaret Borsası Başkanı, Fatih Durdaş Kumluca Ticaret Borsası Başkanı, Necmi Sezar İpsala Ticaret Borsası Bakanından oluşmaktadır.

AdminAdmin