GÜNCEL
Giriş Tarihi : 11-10-2023 22:57

RTB BAŞKANI ERDOĞAN, TOGG’A TAM DESTEK VERİYORUZ

Türkiye’nin yerli otomobili, TOGG hakkında açıklamalarda bulunan Rize Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Erdoğan, “Cumhuriyetimizin 100 yılında ülkemizin yerli ve milli gururu TOGG’a destek olmak amacıyla Rize Ticaret Borsası olarak bir adet TOGG aracını teslim aldık.

RTB BAŞKANI ERDOĞAN, TOGG’A TAM DESTEK VERİYORUZ

Ülkemiz için büyük gurur kaynağı olan TOGG’un Türkiye'ye kazandırılmasında çok büyük emek veren başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, girişimcilerimize, mühendislerimize ve emeği geçen herkese yürekten teşekkür etmek istiyorum. Kurumumuz adına devletimizin her zaman yanında olduğumuzu ve çalışmalarını desteklediğimizi ifade etmek isterim” dedi.

Erdoğan ayrıca, “Sizlerin bildiği üzere Doğu Karadeniz Bölgesi’nin ilk TOGG şarj istasyonu olan Trugo hızlı şarj istasyonunu Rize’de Ticaret Borsası otoparkında kurmuştuk. TOGG’un yaygınlaşması için elimizden gelen çalışmaları yapacağız. Öncelikle 13-20 Ekim tarihlerinde TOGG T10X’i incelemek isteyenler için Çay Çarşısı’nda sergilemek istiyoruz. Tüm halkımız TOGG arabasını görüp incelemeye davetlidir” dedi. HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI

AdminAdmin