GÜNCEL
Giriş Tarihi : 11-09-2023 12:53

RİZE’NİN YENİ EMNİYET MÜDÜRÜ TÜRESİN MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

Rize İl Emniyet Müdürü Murat TÜRESİN, Emniyet Müdürlüğünün Fener Polis Sosyal Tesislerinde Rize Merkezinde bulunan Mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Rize’nin huzuru ile asayiş ve güvenlik konularını görüşüldüğü toplantıya Rize Muhtarlar Derneği Başkanı Gökmen GENÇ, Rize Merkez Muhtarlar Derneği Başkanı İrfan KAYA, 43 Mahalle Muhtarı ve İl Emniyet Müdür Yardımcıları ile Şube Müdürleri katıldı.

RİZE’NİN YENİ EMNİYET MÜDÜRÜ TÜRESİN MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI

Rize’nin huzur ve güvenliği için muhtarlarımızla işbirliğinin önemine vurgu yapan Sayın Müdürümüz, Muhtarlarımızın karşılaştıkları sorunları ivedilikle birimlerimize aktarması ile güvenlik güçlerimizin daha etkin ve yerinde müdahalelerde bulunabileceğini belirtti.

Rize’nin genel asayiş sorunları ile trafik konusunda alınan tedbirler hakkında da bilgi veren Sayın Müdürümüz, “Muhtarlarımızla iletişimimizin devamı İlimizin huzuru ile asayiş ve güvenliği açısından çok önemlidir” dedi. Toplantıda muhtarlarımız, karşılaştığı sorunları şube müdürlerimize de iletirken, Sayın Müdürümüz, “Huzur ve güvenliğimiz için gerekli çalışmalarımızı yapıyoruz. Sorunların çözümü konusunda gerekli önlemleri almaya devam edeceğiz. Hep birlikte ilimizin huzuru için çaba sarf edeceğiz” dedi.

AdminAdmin