GÜNCEL
Giriş Tarihi : 15-11-2023 15:45

RİZELİ ESNAF BARBAR İSRAİL’E TEPKİSİNİ İŞ YERİNE PANKART ASARAK GÖSTERDİ

Terör Devleti İsrail’in aylardı Gazze’ye yapmış olduğu katliamlara Türkiye’nin dört biryanında protesto ve lanetlemeler devam ediyor. 40 güne yaklaşan masum insanların üzerine, geçe gündüz bomba yağdırarak soykırım yapan katil İsrail katliamlarına Türkiye’nin her yerinde tepki ve lanetlemeler artarak devam ediyor.

RİZELİ ESNAF BARBAR İSRAİL’E TEPKİSİNİ İŞ YERİNE PANKART ASARAK GÖSTERDİ

HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI

Rize’de her gün yüzlerce masum çocuğu katleden İsrail’e Rizeli iş insanı Yılmaz ÇELİK, ,iş yerine asmış olduğu bir pankartla büyük tepki gösterdi. Vatandaşlar bu davranışı nedeniyle iş insanı Yılmaz Çelik’i tebrik ediyorlar.

Yılmaz ÇELİK, “ Bütün dünyanın önünde günahsız çocukları, kadınları ve yaşlıları ve tüm sivilleri, hastanelerde tedavi görenleri katletmeye devam ediyor. Bütün dünya seyrediyor. Birleşik Milletlerin bu noktada hiç bir etkinliği olmamaktadır. Bu katlıma, bu barbarca işgale başta, ABD ve Avrupa ülkelerinin birçoğu sessiz kalarak ortak olmuşlardır. Bu zalim devletler katil İsrail’i durdurmak için biç bir şey yapmadıklarına bakınca, demek ki bu olay haçlı, hilal meselesidir. Ben ve aile bireylerim olarak taşan sabrımızı bu pankartla dile getirmiş olduk. Maddi ve manevi bütün destek ve dualarımız Filistin’li, Gazze’li direnişçi kardeşlerimizle birliktedir.” dedi.

AdminAdmin