GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-04-2023 09:48

RİZE EMNİYET MÜDÜRÜ GÖKDUMAN ÖĞRENCİLERİ OKULUNDA ZİYARET ETTİ

Türk Polis Teşkilatının 178. Kuruluş Yıldönümü kapsamında hazırlamış oldukları video ile Rize İl Emniyet Müdürü Nurettin GÖKDUMAN’ı okullarına davet eden, Rize Çay İlkokulu 3-A sınıfı öğrencileriyle Rize İl Emniyet Müdürü Gökduman Çay İlkokulunda öğrenci ve öğretmenleriyle bir araya geldi.

RİZE EMNİYET MÜDÜRÜ GÖKDUMAN ÖĞRENCİLERİ OKULUNDA ZİYARET ETTİ

Okul Müdürü Lokman BAYNAZOĞLU ve Sınıf Öğretmeni Ahmet TOPAL’ ın öncülüğünde öğrenciler tarafından şiirler ve şarkılar eşliğinde karşılanan, Emniyet Müdürü Gökduman öğrenciler tarafından çizilen “Polis, Polis Haftası ve İl Emniyet Müdürümüz” temalı resimleri takdim ettiler. Bir süre öğrencilerle sohbet eden Emniyet Müdürü Gökduman, günün anısına istinaden hazırlanan hediyeleri kabul ederek öğrencilere de ikramlarda bulundu.

Rize İl Emniyet Müdürü Nurettin GÖKDUMAN’ın Çay İlkokulu 3-A sınıf öğrencilerini ziyareti sonunda Okul Müdürü, sınıf öğretmeni ve öğrencilere teşekkürlerini ileten, Emniyet Müdürü Gökduman, “Bu güzel davetten ötürü Türk Polis Teşkilatı adına öğrencilere ve okul yönetimine teşekkür ederim. Sizlerin ve ailelerinizin ramazan ayını ve ramazan bayramınızı tebrik ediyorum. Ülkemizin geleceğimi olan sizler bizlerin göz bebeği ve en kıymetli değerlerimiz olarak sağlık, başarı, huzur ve güven içerisinde yetişmeniz için bizler varız.” dedi. HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI

AdminAdmin