GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-06-2023 08:59

RİZE BELEDİYESİ MAHALLELER ÇOCUK FUTBOL TURNUVASI ŞÖLENİ ŞENLİK HAVASINDA TAMAMLANDI

Rize Belediyesi’nin organizesinde düzenlenen 7-10 yaş arası çocukların oynadığı “Mahalleler Arası Çocuk Futbol Turnuvası” final karşılaşması çeşitli etkinliklerle tamamlandı. Turnuvaya katılanı geleceğin minik sporcuları futbol oynamanın yanı sıra bolca eğlenip coştular.

RİZE BELEDİYESİ MAHALLELER ÇOCUK FUTBOL TURNUVASI ŞÖLENİ ŞENLİK HAVASINDA TAMAMLANDI

HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI

Renkli görüntülerin yer aldığı turnuvaya katılan takımların Teknik direktörlüğünü mahalle muhtarları yaptı. Palyaço gösterileri, çeşitli eğlenceler ve ikramların eşliğinde Rize Belediyesi Portakallık Sosyal Tesisi Halı Sahası’nda (Yeşil Alan Yanı) gerçekleştirildi. Minik sporcular ve aileleri turnuva için Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin’e teşekkür ederek, sevgi gösterisinde bulundular.

Minik sporcular, aileleri ve vatandaşların katılımıyla gerçekleştirilen turnuva ve şölende vatandaşlar aileleriyle birlikte hoşça vakit geçirdi. Mahalleler arası çocuk futbol turnuvası sonucunda birinci Fener Mahallesi, ikinci Tophane mahallesi, üçüncü Gülbahar mahallesi ve dördüncü Taşlıdere mahallesi oldu. Organizasyonda Dereceye giren takımlara ödüllerini Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, belediye meclis üyeleri ve muhtarlar verdi. Fotoğraflar: Rize Belediyesi Basın Bürosu

AdminAdmin