GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-09-2023 19:08

İKİZDERE’DE 4-6 YAŞ KUR’AN KURSU AÇILDI

Diyanet İşleri Başkanlığına bağlı 4-6 Yaş Grubu Kur’an kursları  81 ilde ve ilçelerde 2023-2024 yeni eğitim öğretim yılına büyük bir heyecanla başladı. 

İKİZDERE’DE 4-6 YAŞ KUR’AN KURSU AÇILDI

Haber:Dilek ONAY CAN 

2023-2024 Yeni Eğitim Öğrenim yılında Diyanet işleri Genel Başkanlığına bağlı il ve ilçelerde Kur’an kursları açılıyor.Bu bağlamda Rize’nin İkizdere ilçesinde de  Merkez Kubbeli Camii müştemilatında 4-6 yaş Kur’an kursu açıldı

İkizdere Merkez Kubbeli Camii müştemilatında hayırsever iş insanının destekleriyle yapılan kursta minik öğrenciler2023-2024 yeni eğitim öğretim yılında  eğitim görmeye başladı.

İkizdere Müftüsü Nizamettin Keskin Kur’an kursu açılışında  yaptığı açıklamada;  “Bu güzel mekanda çocuklarımız Kur’an-ı Kerim ile tanışıp değerler eğitimi alacaklar. Çocuklarımıza yapılan her yatırım memleketimize ve geleceğimize yapılan bir yatırımdır.Bu güzel eğitim yuvalarında çocuklarımız kişisel beceri ve gelişim programlarının yanı sıra alanında uzman ve formasyon sahibi öğreticilerimizden Kur’an-ı Kerim ve kendi yaş gruplarına uygun dini bilgiler öğrenecekler.  Yeni eğitim öğretim yılının ikizdere’li  çocuklarımız için de hayırlara vesile olmasını diliyorum.” dedi.

AdminAdmin