GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-09-2023 11:50

İKİZDERE HAYVAN BARINAĞINDA “ONLAR DA CAN “MUTTOSUYLA GÜZEL ÇALIŞMALAR YAPILIYOR..

İkizdere Belediye Başkanı hayvan barınağında yeni bir çalışma başlattıklarını duyurarak, her çarşamba günü 5 köpek kısırlaştırma programımı başlattıklarını ifade etti.

İKİZDERE HAYVAN BARINAĞINDA “ONLAR DA CAN “MUTTOSUYLA GÜZEL ÇALIŞMALAR YAPILIYOR..

Haber: Dilek ONAY CAN 
İkizdere Belediyesi tarafından 2015 yılında  kurulan bölgenin en büyük  Köpek Barınağında sokakta kalmış sahipsiz ve hasta köpekler tedavi edilerek bakım hizmetleri gerçekleştiriliyor.
 

İkizdere Belediyesi tarafından kurulan Köpek Barınağında sokakta kalmış sahipsiz ve hasta köpekler tedavi edilerek bakım hizmetleri gerçekleştiriliyor. Köpek Barınağının yiyecekleri hayvan sever vatandaşlar ve yöre halkı tarafından karşılanıyor. Bütün imkanları İkizdere Belediyesi ve halkın desteğiyle karşılanan barınak için önceki aylarda  İkizdere Belediyesi’nden de özel araç tahsis edilmişti.

Bölgenin en büyük ve Rize’ye bağlı tek  hayvan barınağının İkizdere’de olduğunu söyleyen Belediye Başkanı Hakan Karagöz; “Onlar da can diyerek imkanlarımız dahlinde sokak hayvanlarının daha sağlıklı ve konforlu hayat sürmelerini ve halkımızın da bu noktada şikayetlerini en aza indirme adına başlattığımız her çarşamba günü 5 köpek kısırlaştırma programımıza devam ediyoruz.Bu çalışma tüm ülkemize ve özelinde Rize’ mize örnek olmasını diliyorum. Bu vesileyle  Barınak görevlimiz sevgili Kemal Balcı kardeşimize Rize Belediyesi sokak hayvanları rehabilitasyon ve bakım merkezine ve Dr. Birol Hatinoğlu hocam’a ve ekibine teşekkür ediyorum"dedi

AdminAdmin