GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-10-2023 12:33

GENEL MÜDÜR ALİM, GÜNEY VE DOĞU ANADOLU ÇAYKUR BAYİLERİNİ ZİYARET ETTİ

Kısa adı ÇAYKUR olan, Çay İşletmeleri Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Ziya ALİM, Anadolu’daki Çaykur Bölge Müdürlüklerine bağlı illerdeki Çaykur bayilerine yönelik çalışma ziyaretlerine devam ediyor.

GENEL MÜDÜR ALİM, GÜNEY VE DOĞU ANADOLU ÇAYKUR BAYİLERİNİ ZİYARET ETTİ

HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI  

 

Genel Müdür ALİM, bu seferde beraberinde ki yetkililerle birlikte Çaykur Diyarbakır ve Erzurum Bölge Müdürlüklerine bağlı, Ağrı,  Bitlis, Batman, Bingöl, Mardin, Diyarbakır, Siirt, Muş, Erzurum illeri bayilerine ve Çaykur çayı satan marketlerin bir kısmını gezip ürünlerin raflardaki durumunu, çeşitliliğini kontrol ederek, market sahip ve yöneticilerini, sahada çay satış elamanlarının ürün memnuniyet ve taleplerini dinledi .

Çaykur Genel Müdürü ve YK Başkanı Yusuf Ziya Alim’e çalışma programları kapsamında, Sinop Valiliğinden  Bitlis Valiliğine atanan Rizeli hemşehrisi Erol Karaömeroğlu'na makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Vali Karaömeroğlu; Çay ve Çaykur hayatımızın çok önemli bir parçası ve değerimizdir. Kıymetli Çaykur Genel Müdürü Yusuf Ziya Alim'i ve beraberinde Yardımıcısı Zeki Karaoğlu ve Pazarlama Dairesi Başkanı Erdal Özbey birlikte Anadolu'nun kadim şehirlerinden Bitlis ilimizde görmekten ve ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Genel Müdür Alim'de, hemşehrisi Vali Erol Karaömeroğlu’na çok sıcak misafirperverliği ve Çaykur 'a yönelik güzel duygu ve düşüncelerine teşekkür etti.

Çaykur Genel Müdürü Alim, Güney Anadolu ve Doğu Anadolu Bölge ille ri Çaykur bayilerini inceleme ve dinleme programları kapsamında, Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İdris Demir'i ziyaret etti. Rektör Demir, ziyaretin anısına Genel Müdür Alim'e plaket taktım etti. Genel Müdür Alim, ziyaretin ardından Batman Üniversitesi Şeref defterini imzalayarak, Rektör Demir'in çok sıcak misafirperverliğine teşekkür ederek, Türkiyenin tüm illerinde belli programlar kapsamında yapmış olduğumuz çalışmalarımızda, ülkemizin güzide kurum ve kuruluşlarımızın yöneticilerini ziyaret ederek, bu illerimizde Çaykur ve Çayımız halkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunuyoruz. Çünkü bir dünya markası olan, Çaykur ve ürettiğimiz çaylarımız bizlerin özel konusudur. Çaykur markasına ve bizlere çalışma ziyaretlerimizde her noktada gösterilen ilgiye ve alakaya şükranlarımızı sunuyoruz dedi.

AdminAdmin