GÜNCEL
Giriş Tarihi : 06-10-2022 23:26

ERDOĞAN YENİDEN RİZE BORSA BAŞKANLIĞINA SEÇİLDİ

Rize Ticaret Borsası’nda yapılan seçimlerde mevcut Başkan Mehmet Erdoğan 116 kişinin oyuyla yeniden RTB Başkanlını kazanan kişi oldu. Seçimde sadece bir oy boş kullanıldı.

ERDOĞAN YENİDEN RİZE BORSA BAŞKANLIĞINA SEÇİLDİ

RTB seçimini yeniden kazanan Mehmet Erdoğan yaptığı konuşmada; Öncelikle ilk göreve geldiğimiz 2009 yılından itibaren bizimle beraber emeğini, zamanını harcayan bütün arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ediyorum. Bizi buralara layık görüp seçen sizleri mahcup etmemek adına tüm özverimizle çalıştık. Yeni dönemde de aynı heyecanla ülkemize, bölgemize, ilimize ve Türk çaycılığına hizmet etmeye devam edeceğiz. Sizler bizlere inandınız inancınızı bu zamana kadar boşa çıkartmadık, bundan sonra da çıkartmayacağız. ”dedi.

Başkan Mehmet ERDOĞAN; “Bugün buraya uzaktan yakından gelerek oy kullanan değerli üyelerimizin verdiği yetkiyle tekrar büyük bir teveccühle seçildik. Ülke ve bölge ekonomisine katkı sağlamak amacıyla çıktığımız bu yolda güçlü bir destekle bizlere yeniden yetki veren üyelerimize özveriyle çalışan tüm yol arkadaşlarıma yürekten teşekkür ediyorum. Durmak yok yola devam. Yeni projelerle Rize’mizi hep beraber kalkındıracağız.” dedi. Kaynak: Rize Ticaret Borsası-Haber: Bayram Al

AdminAdmin