GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-12-2022 13:51

ÇAYKUR GENEL MÜDÜRÜ ALİM’İN BÖLGELERE ÇALIŞMA ZİYARETİ DEVAM EDİYOR

Çay İşletmeleri (Çaykur) Genel Müdürü ve YK Başkanı Yusuf Ziya Alim’in Türkiye’nin 8 ilinde bulunan Çaykur Pazarlama Bölge Müdürlüklerine hafta sonları yapmış olduğu değerlendirme ve bayileri illerinde ziyaret çalışmaları devam ediyor.

ÇAYKUR GENEL MÜDÜRÜ ALİM’İN BÖLGELERE ÇALIŞMA ZİYARETİ DEVAM EDİYOR

HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI

En son, Erzurum Pazarlama Bölge Müdürlüğüne yapmış olduğu çalışma programı kapsamında, çay satışlarında yılsonu hedeflerini yakalayan Çaykur Erzurum Bayii Zeki AYDOĞAN,” Çaykur Genel Müdürü sn. Yusuf Ziya Alim beyin şirketimize yapmış olduğu ziyaret bizleri çok mutlu etmiştir. Çalışmalarımıza şevk ve heyecan katmıştır. Çalışanlarımız için de motivasyon oluşturmuştur. Bu nazik ziyaretleri bizim ve çalışanlarımız için adeta bir eğitim ziyareti olmuştur. İnşallah 2023 yılında mevcut hedeflerimizi katlayarak, Türkiye de çayın en çok içildiği Erzurum ilimiz ve komşu illerimizde, ülkemizin gıda da en güvenilir markasına sahip Çaykur çayımızın olmadığı hiç bir nokta bırakmıyoruz. Kıymetli genel müdürümüzün bu duyarlı ziyaretinden, şahsım, bayii şirket yönetimimiz ve çalışanlarımız büyük mutluluk duyduk.” dedi.

Çaykur Genel Müdürü ve YK Başkanı Yusuf Ziya ALİM; ”D. Anadolu Bölgemiz illerinde başlayan ağır kış şartları oluşmadan, hafta sonunu Erzurum Bölge Müdürlüğümüzde yapmış olduğumuz yıl sonu çalışma programımız kapsamında, Erzurum bayiimizi iş yerinde ziyaret ettik. Bu ziyaretimizde, Erzurum bölge bayimiz ve diğer komşu iller bayilerimizin satış hedeflerini, taleplerini, çaylarımızın satıldığı mağazalarda ve her noktada tüketicilerimizin memnuniyetlerini, farklı isteklerini, Bölge Müdürlüğümüzde ve Erzurum bayimize yapmış olduğumuz çalışma ziyaretlerinde değerlendirmiş olduk. Erzurum Bölge Müdürlüğündeki tanıtım ve reklam çalışmalarımıza katkılar sağlayan, Erzurum Büyükşehir Belediyesi ve Yakutiye Belediyesine şahsım ve teşekkülümüz adına teşekkürlerimi sunuyorum. Bu çalışma seyahatinde bölgemiz ve bayii yetkililerimiz başta olmak üzere, bölgemizde ve bayilerimizde çalışan tüm Çaykur ailesine ilgileri ve sıcak misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyorum. Ve yine bölge insanımıza Çaykur çaylarımızı tüketim noktasındaki duyarlılıklarına da şükranlarımla teşekkür ediyorum.” dedi.

AdminAdmin