GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-01-2024 10:48

BAKAN YARDIMCISI KARALOĞLU, HERKESİN YENİ YILINI KUTLADI…

İçişleri Bakan Yardımcısı Münir Karaloğlu, Rize Belediyesini ziyaret ederek, beraberindekilerle bir dizi ziyaretlerde bulundu.

BAKAN YARDIMCISI KARALOĞLU, HERKESİN YENİ YILINI KUTLADI…

Belediye Başkanı Rahmi Metin ile görüşmesinin ardından;  Karaloğlu, beraberinde Rize Valisi İhsan Selim Baydaş, Belediye Başkanı Rahmi Metin, İl Emniyet Müdürü Murat Türesin, İl Jandarma Komutanı Albay Ali Güngör, İl Sahil Güvenlik SAGET-34 Bot Komutanı Başçavuş Kürşat Taştan ile  Zabıta, itfaiye, sahil güvenlik karakol komutanlığı, il jandarma komutanlığı, Afet ve Acil Durum Arama Kurtarma (AFAD)’ı ziyaret etti. Çalışan görevli personellerin yeni yılını kutladı.

Karaloğlu, burada askerlik yapan ikizler Kemal ve Kenan Saraç ile bir süre görüştükten sonra babaları Ali İhsan Saraç'ı arayarak yeni yılını kutladı. Baba Saraç, şaka olduğunu düşününce "Yok şaka değil. Rize'deyim. Hem yeni yılınızı kutlayalım hem de çocuklarla görüştürelim." yanıtını verdi.

Münir Karaloğlu, ikiz kardeşlerin paralı askerlik yapmak istememeleri nedeniyle kendilerini tebrik etti, konuşmanın ardından babayla asker çocuklarını telefonla konuşturdu.

Polis uygulama noktasında durdurulan araç sürücülerine çikolata ikram eden Karaloğlu, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğünü ziyaret ederek görev başındaki personele başarı diledi.

AdminAdmin