GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-06-2022 22:00   Güncelleme : 01-06-2022 22:00

RİBEGEM GENÇLİK FESTİVALİ “BAŞARI BEDEL İSTER” ADLI SÖYLEŞİYLE DEVAM ETTİ

Kısa adı, RİBEGEM olan, Rize Belediyesi Gençlik Merkezi ve Bilgi Evi, 30 Mayıs – 4 Haziran 2022 tarihleri arasında düzenlediği RİBEGEM Gençlik Festivali “Başarı Bedel İster” adlı söyleşi ile devam etti.

RİBEGEM GENÇLİK FESTİVALİ “BAŞARI BEDEL İSTER” ADLI SÖYLEŞİYLE DEVAM ETTİ

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen söyleşiye Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Bilgin ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Ekonomi, sanat ve edebiyat alanında birçok başarıya imza atan Prof. Dr. Nurullah Genç, işletme, yönetim ve organizasyon konularını ele aldığı “Başarı Bedel İster” adlı kitabıyla aynı adı taşıyan söyleşisinde kendi yaşantısından örneklerden yola çıkarak insanın hayat mücadelesinin birçok yönüne değindi.

Öğrencilerin severek dinlediği söyleşi sonunda Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin tarafından Prof. Dr. Nurullah Genç’e çiçek ve hediye takdiminde bulunuldu. Ribegem Gençlik Festivali, 1 Haziran Çarşamba günü saat 10.30’da Ali Metin Kazancı Rize Lisesi Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin ile Gençlik Buluşması ile devam edecek. Fotoğraflar: Rize Belediye Basın Bürosu-Haber: Bayram Ali Kavalcı