GÜNCEL
Giriş Tarihi : 21-04-2022 20:09   Güncelleme : 21-04-2022 20:09

ECZACI YAZAR ÇAKIR’IN “MİLLETİN ADAMI” KİTABİ BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI

Konya’lı Eczacı yazar Kasım ÇAKIR’ı, Çimke yayınevi tarafından basımı gerçekleşen ve 384 sayfadan oluşan, Milletin Adamı Recep Tayyip Erdoğan isimli kitabı, Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ı sevenler ve siyasetle ilgilenenler tarafından bir hayli beğeni topladı.

ECZACI YAZAR ÇAKIR’IN “MİLLETİN ADAMI” KİTABİ BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI

Kitabını imzalayıp, Rizeli gazeteci yazar B. Ali Kavalcı’ya gönderen Konya’nın tanınmış, eczacı, yazar ve siyasetçilerinden Kasım ÇAKIR,”20 yıldır, Ülkemize, halkımıza, mazlumlara, tüm insanlığa sahip çıkan ve Dünya 5’ten büyüktür diyen, Türkiye’nin dört bir yanında tarihi hizmetleriyle tarihe geçen, Cumhurbaşkanımız ve Ak Parti Genel Başkanı Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan beyefendiye bu eserimi ithaf ediyorum.” dedi.

Milletin Adamı isimli kitabıyla ilgili özet açıklamada bulunan Eczacı-Yazar ve siyaset adamı Kasım ÇAKIR, “İnsanların bir kaderi olduğu gibi, her toplumun da bir kaderi vardır. Kader, bir insanın, bir şehir veya bir ulusun yeryüzündeki varoluş sürecinde onun yaşamını yönlendiren etkilerin tümüdür. Tarih sahnesinde var olmuş şehirler ve ulusların her birinin kendisine özgü bir kaderi vardır. Bir gün bir an gelir, bir toplumu oluşturan insanların Levh-i Mahfuzda kayıtlı kaderleri bir anda tecelli eder ve toplumun ortak kaderi oluşur. Toplumdaki insanların ortak kaderleri o toplumun kaderini oluşturur. Toplumların kaderinde olan büyük bir vaka tecelli ettiğinde yaşanılanlar ilmek olur, oya olur, dantel olur ve tarihine konu olur. Böylece toplumun ortak tarihi oluşur. Bu topraklar, her asırda bağrından ‘Bir Lider’ çıkarmıştır. 20. Asırda Atatürk’ü, 21. Asırda Recep Tayyip Erdoğan’ı çıkarmıştır. Onların kaderinde kadim milletin çocuklarına Başbakan ve Cumhurbaşkanı olmak, ‘LİDER’ olmak varmış. ”dedi. HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI