GÜNCEL
Giriş Tarihi : 16-03-2022 18:47   Güncelleme : 16-03-2022 18:47

BAŞKAN ALİM SANAYİ SİTESİ TEMSİLCİLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

Ak Parti Rize İl Başkanı İshak Alim, Rize Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda, Küçük Sanayi Sitesi ile ilgili yapılan bilgilendirme toplantısında “Biz milletimize hizmet etmekle mükellefiz” dedi.

BAŞKAN ALİM SANAYİ SİTESİ TEMSİLCİLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI

Ak Parti İl Başkanı Alim Rize Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şaban Aziz Karamehmetoğlu moderatörlüğünde, RTSO toplantı salonunda, Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, Rize Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Güven Aksoy, Rize Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ayhan Yıldız, Sanayi sitesi temsilci ve esnaflarının katılımıyla gerçekleştirilen Rize Küçük Sanayi Sitesi bilgilendirme toplantısına katıldı.

Yapılan toplantıda Rize Merkez Yeni Sanayi Sitesinin taşınması ile alakalı talepler dinlenildi. Bu taleplere istinaden İl Başkanı İshak Alim ve Belediye Başkanı Rahmi Metin bir sonraki toplantıda esnafların talepleri, ulaşım, dükkanların metrekaresi konusunda ne yapılabileceğini değerlendirmek üzere yeniden bir araya gelinmesi ile ilgili mutabakata vardı. Ak Parti İl Başkanı ALİM “Yapmış olduğumuz bu istişare toplantısı neticesinde yeniden bir araya gelme konusunda ortak bir karara vardık. Esnaflarımızın talepleri bizim için çok önemli. Biz milletimize hizmet etmekle mükellefiz” dedi