GÜNCEL
Giriş Tarihi : 16-02-2022 19:48   Güncelleme : 16-02-2022 19:48

Yeniden Refah İlçe Ziyaretlerine Devam Ediyor!

Yeniden Refah Partisi STK ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Cemil Çolak ve beraberinde Pazar İlçe Başkanı Süleyman Dural ve ilçe yönetim kurulundan oluşan heyet ile Pazar ilçesinde esnaf ziyaretlerini gerçekleştirdiler.

Yeniden Refah İlçe Ziyaretlerine Devam Ediyor!

“Seçim Zamanı değil, Geçim Zamanı Yanınızdayız” sloganı ile başlatılan ziyaretler kapsamında Pazar’da yoğun ilgi ve alaka gördüklerini dile getiren Çolak, Pazarlı esnafın ve vatandaşın dertlerini dinlediklerini ve bu sıkıntıları Yeniden Refah Partisi ile aşacaklarını, yapılacak olan üretim odaklı yatırımlar ile sadece esnafın değil, ülke genelinde olacağı gibi Rizeli ve Pazarlı hemşerilerimizinde refah seviyesinin yükseleceğini dile getirdi.

Ekonomik olarak zor bir dönem içerisinde olan esnaf ve vatandaşlar maddi ve manevi kalkınmanın en üst düzeyde olduğu 54. Hükümete olan özlemi ve Merhum Erbakan Hocamıza olan minnettarlığını sıkça dile getirirken; özlenen o günlerin artık uzak olmadığını ve bunu gerçekleştirecek olan Milli Görüşün tek temsilcisi Yeniden Refah Partisi’dir. Genel Başkan Dr.Fatih Erbakan’ın öncülüğünde hazırlanan, yerli ve milli kaynaklar ile üretilecek, tamamen bilimsel kanıtlara dayalı 2 adet Milli Kaynak Kitabı ile yıllık 250 milyar dolar kaynak ile “81 ilde 634 Refah Projesi” kapsamında yatımlara dönüştürülecek ve elde edilen gelirin tamamı piyasaya aktarılarak esnaf, hane halkı, emekli, memur, çiftçi ve işçi ekonomik olarak refaha kavuşacaktır.

Yapılan ziyareti değerlendiren Çolak: “Her geçen gün partimize ilgi artmakta ve çözüm olarak partimiz görülmektedir. Vatandaşımızın ve esnafımızın destekleri ile geleceğimiz yönetimde bizler her daim vatandaşımızın ve esnafımızın çıkarlarını gözeterek “Önce Millet” dedik ve demeye de devam edeceğiz. Rizemizin güzide ilçesi Pazarlı hemşerilerimiz ile bir araya gelmek bizleri ziyadesi ile memnun etmiştir. İlimizin en büyük gelir kaynağı olan çayın daha değerli ve kazançlı hale gelmesi için var gücümüzle çalışmaktayız. Çay kanunu konusunu sürekli dile getirmemize rağmen birileri adeta kulaklarını tıkamış gibi görünmektedir. Üniversite tarafından gizli kapılar arkasında hazırlanan ve bakanlığa iletildiği ifade edilen, lakin maddeler ile alakalı gizlilik esastır açıklaması dışında hiç bir açıklama yapmayan yönetim şekli yerine, tamamen şeffaf yönetim ile STK’ların, müstahsillerin, özel sektör çay üreticilerinin bulunduğu bir heyet ile çaya gereken değeri fazlasıyla verecek ve bunu da kanun ile koruma altına alacağız. Sadece müstahsil değil, kuru çay üreticileri ve tüketicilerini de koruyacak ve kazandıracağız.” dedi