GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-02-2022 13:40   Güncelleme : 07-02-2022 13:40

YUSUFELİ BELEDİYESİ’NDEN YUSUFELİSPOR'A MALZEME DESTEĞİ

Artvin Süper Amatör liginde mücadele eden Yusufelispor’a, Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin malzeme desteğinde bulundu.

YUSUFELİ BELEDİYESİ’NDEN YUSUFELİSPOR'A MALZEME DESTEĞİ

Haber: Bayram Ali Kavalcı

Artvin Süper Amatör liginde mücadele edecek olan Yusufelispor’a Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin tarafından krampon, forma, eşofman, top ve antrenman malzemeleri desteği yapıldı. Ayrıca maç ve antrenmanlara gitmek üzere Yusufelispor’a Yusufeli Belediyesi tarafından araç tahsisinde bulunuldu.

Düzenlenen etkinlikte konuşan Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin,” Bu yıl sizlerden güzel sonuçlar bekliyoruz. İnşallah Yusufeli halkının özlemini çektiği üst liglerde sizleri görmek istiyoruz. Yusufelinin gençler noktasında önemli bir potansiyeli var. Üst liglere yükselme durumunda önünüzün açık olacağına inanıyorum. Yusufelispor Başkanımız Muzaffer Palancı ile Yönetim Kurulu üyelerine, Antrenörümüz Mustafa Nuri Atalay’a ve Yusufelispor forması altında mücadele edecek olan tüm sporcularımıza bu yıl ki mücadelelerinde başarılar diliyorum.”dedi.

Yusufelispor bu yıl Artvin Süper Amatör Liginde; Borçkaspor, Kemalpaşaspor ve Ardanuçspor ile bir üst lige yükselme mücadelesi verecek.