GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-01-2022 13:31   Güncelleme : 24-01-2022 13:31

RİZE ŞİMAL AVM’DE ÇOCUK OYUNLARINA YOĞUN İLGİ

Okulların sömestri yarı tatile girmesiyle birlikte, Rize’nin Avm’si Şimal Avm’de 22 – 23 Ocak tarihleri arasında çocuk oyunları etkinliği düzenlendi. Tatili fırsat bilen öğrenci çocuklar oyunlara yoğun ilgi göstermeye devam ediyor.

RİZE ŞİMAL AVM’DE ÇOCUK OYUNLARINA YOĞUN İLGİ

Haber: Bayram Ali Kavalcı

Rize Şimal AVM’de çocuklara yönelik düzenlenen etkinliğe ilgi oldukça yoğundu. Rizeli ailelerin yanı sıra çevre illerden de katılımın yüksek olduğu programda çocuklar bir birinden eğlenceli oyunların tadını çıkardı.

Etkinliklerin Ocak ayı içerisinde ve Şubat ayında da devam edeceğini söyleyen Şimal Avm Kiracı İlişkileri ve Pazarlama Müdürü Burak İnce: “ Etkinliğimiz bölge halkına fayda sağlaması için düzenlediğimiz ücretsiz bir etkinlik. Bölge halkının da bizlere olumlu dönüşleri oldu. Avm’ye ayakbastı sayılarımız oldukça yükseldi. Vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Etkinliklerimiz sömestre boyunca karne alan öğrencilerimize ve bölgedeki çocuklara devam etmekte. 28-29-30 Ocak ve 4- 5- 6 Şubat tarihlerinde Elif’in düşleri ve Kral Şakir Lisanslı etkinliklerimiz var. Hafta içi de bölgemizde bulunan “Hayalet Tiyatrosu” nun etkinlikleri olacak. Tüm bölge halkını Şimal AVM’ye davet ediyoruz.” diye konuştu.