DİĞER
Giriş Tarihi : 21-01-2022 15:02   Güncelleme : 21-01-2022 15:09

Farmina Köpek ve Kediler için Mama, Güvenli alışverişin Adresi Kuryemama

Farmina Köpek ve Kediler için Mama, Güvenli alışverişin Adresi Kuryemama

Özel yaşam alanımızı paylaştığımız hayvana yoldaşlarımızın beslenme ve egzersizlerini belli bir rutine oturtmak ve onların bu ihtiyaçlarını karşılamak, ileri yaşlarda daha sağlıklı bir hayat sürmelerini sağlıyor. Özellikle ilk defa hayvan sahiplenmiş bireylerin bu konularla ilgili bilgi sahibi olması gerekiyor.

Her Hayvanın Farklı İhtiyaçları Var!

Sahibi olduğumuz veya ilgilendiğimiz her hayvanın kişisel bir canlı olduğunu unutmamakta yarar var. Kedi köpek, ayrımının ötesinde, cinsiyet ırk gibi faktörlerinde önem kazandığı beslenme konusu, hayvan sahiplerinin dikkate alması gereken önemli bir konu olarak karşımıza çıkıyor.

Yavru kedi maması söz konusu olduğunda özellikle kedi dostlarımızın, hassas bir metabolizmaya ve damak tadına sahip olduğunun bilincinde olmak gerekiyor. Bu nedenle ND markası bu konuyla ilgili araştırmalarını yürütmeye ve hayvan dostlarımızın yaşamlarını kolaylaştırmaya devam ediyor.

Markasından Beslenmeyle İlgili Bilinçlendirme Çalışmaları

ND Farmina markası hem yeni hayvan sahiplerimize yardımcı olmak, hem de hayvan dostlarımızın doğru ve sağlıklı beslenme rutinlerine kavuşmasını sağlamak için kendi sitesinde beslenme danışmanlığı hizmeti veriyor. Bu hizmetle uzman kişilerden alınan bilgiler ve yaş ve kiloya göre belirlenen beslenme planı sayesinde, hayvan sahibi bu konuyla ilgili yardımı internet üzerinden hızlı edinebiliyor. Nd kedi mamaları kısırlaştırma operasyonu geçirmiş kedi dostlarımızın sağlığını korumak için zengin menülü diyet mamalarını hayvan sahiplerine sunuyor.

Veteriner hekimlerin kontrolünde oluşturulmuş beslenme danışmanlığı hizmeti, kedi dostlarımızın kilo alması sonucu yaşayabileceği sağlık sorunlarının gelecekte yaşanma ihtimalini azaltıyor.Kısırlaştırma operasyonu geçirmiş dostlarımız arasında özellikle kedilerde sıkça rastlanan fazla kilo alma sendromu sonucu karşılaşabileceği tehlikeli hastalıkların önüne geçilmesi için kurulan danışmanlık hizmeti 24 saat hizmet vermeye devam ediyor.

ND Farmina Köpek Dostlarımızın İştahını Düzenliyor

Kedi dostlarımızın yanı sıra köpek dostlarımızın sağlığıyla da yakından ilgilenen ND Farmina, köpek dostlarımızın iştah konusunda ne kadar hevesli olduğunu bu nedenle, beslenme alışkanlığının küçük yaşta edinilmesinin ne kadar faydalı olduğunun altını çiziyor. Nd köpek maması tat zevkine göre çeşitlilik gösterebilen köpek dostlarımıza birbirinden farklı mama türleri sunuyor.

Sağlıklı Ve Mutlu Bir Yolculuk

Beslendiğiniz veya baktığınız hayvan dostlarınız geçirdiğiniz zaman genel olarak bi yolculuk olarak adlandırılıyor. Bunun sebebi yaşam yolculuğumuzda kısacık bile olsa paylaştığınız anlar. Her an insan ve hayvan dostlarımız arasındaki bağı güçlendirerek büyütüyor. Hayvan dostlarımızı koruma altına almamız ve onlara destek olmamız bu bağın güçlenmesinde en büyük etken olarak karşımıza çıkıyor. Yolculuğumuzda mutlu ve sağlıklı dostlarımızla yaşamın macerasına devam ediyoruz.

Her Hayvanın İhtiyacı Farklı

Nd Farmina her hayvan dostumuzun aynı insanlar gibi özel olduğunu ve bu nedenle beslenme alışkanlıklarını edinme sırasında her dostumuzun farklı alışkanlıklar göstereceğini vurguluyor. Bu nedenle diyet mamalarında dahi hayvan dostlarımız için çeşitlilik sunmaya devam ediyor:

Beslenmenin yanı sıra küçük yaştan itibaren egzersizlerin tam yapılması, hayvan dostlarımızın sağlığı için hayati önem taşıyor. Köpek dostlarımızın günlük periyotlarda dışarı çıkması tuvalet ihtiyacının gidermesi dışında çeşitli oyunlarla veya sabah ve akşam yürüyüşleriyle egzersizlerine devam etmesi gerekiyor.

Hayvan sahibinin kendi yaşam planına göre günlük belli saatlerde yürütme ve oyun rutinlerini köpeğine alıştırmasıyla, köpeğininiz tuvalet eğitiminde tutun birçok konuda bakımı ve eğitimi kolaylaşıyor. Düzenli yürüyüşlere çıkan köpek travmalardan uzak, sosyalleşmiş ve sakin bir yapıda büyüyor.

Köpek dostlarımızın aksine ev yaşamını tercih eden kedi dostlarımız içinde ND Farmina beslenme danışmanlığı hizmetiyle beraber kedi dostunuzla yapabileceğiniz oyun egzersizleriyle ilgili bilgiler de veriyor. ND Farmina ürünlerine kurye mama sitesinden ulaşabilirsiniz