GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-12-2021 23:26   Güncelleme : 19-12-2021 23:26

ZERDECİ İyidere İlçesinde Esnaf Ziyaretinde Bulundu

Yeniden Refah Partisi Rize İl başkanı Mehmet Akif ZERDECİ Beraberinde İl yönetim kurulu üyeleri ile birlikte İyidere İlçesinde esnaf ziyaretinde bulundu

 ZERDECİ  İyidere İlçesinde Esnaf Ziyaretinde Bulundu

Vatandaşların da yoğun ilgi gösterdiği ziyarette İl başkanı ZERDECİ , esnafın sorunlarını dinledi ve çözüm için Millî Görüş iktidarını adres gösterdi. Çarşı esnafı da Yeniden Refah heyetini karşılarında görmekten İl Başkanının kendilerini ziyaret edip sorunlarını dinlemesinden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Başkan ZERDECİ;
Heyetimiz ile birlikte İyidere ilçemizde esnaf ziyareti gerçekleştirdik. ziyaretlerimiz esnasında ilçe esnafının bizlere göstermiş oldukları yakın ilgi, alaka ve misafir perverlik’lerinden ötürü teşekkür ediyoruz.
Seçim zamanı değil, geçim zamanı da yanlarında olduğumuz esnafımız; borçlu, kederli ve ümitsiz! Esnafımız,vatandaşımız da çok zor günlerden geçiyor. Ülke tarihinde yaşanan en büyük ekonomik sıkıntılardan birini yaşıyoruz.
 Refahsız zam ekonomisine dur demeye geliyoruz.
54. Hükümet dönemindeki bolluk ve bereketi yaşatmaya, mevcut iktidardaki aksaklıkları gidermeye,bugün ülkemizde yaşanan maddi ve manevi tüm sıkıntılardan milletimizi kurtarmaya geliyoruz"