GÜNCEL
Giriş Tarihi : 25-10-2021 12:22   Güncelleme : 25-10-2021 12:22

Fatih Erbakan, Rize'de Önemli Mesajlar Verdi !

Yeniden Refah Partisi Genel başkanı Dr. Fatih Erbakan Rize'de sandık baş müşahitleri toplantısı öncesinde önemli açıklamalarda bulundu.

Fatih Erbakan, Rize'de Önemli Mesajlar Verdi !

Erbakan ;bir ülkede huzur ve güven ortamının olması için her şeyin şeffaf olması gerektiğini ancak ülkemizde adamına göre atama, adamına göre imar affı,adamına göre işe alma, kriterleri kişilere göre değişirse,o ülkede adaletten ve eşitlikten söz edemeyiz..

Türkiye'de 15 Temmuz sonrası fetö'cüleri ortaya çıkarmak için değişik versiyonlar denendiğini, geçenlerde bir arkadaşımız; şu fetöcüleri ortaya çıkarmak için PCR testi ya da kan tahlili yapılsa da fetö'cüler ortaya çıksa da hükümet de rahat etse biz de rahat etsek demişti!

Bugun fetö'cüleri ortaya çıkarmak için iki kriter uygulandığını birinci Kriter; AK Parti üyesi isen fetö'cü olmuyorsun diğer muhalif partili isen hemen fetö'cü damgası yiyorsun..

Bir diğeri de banka hesabın şayet kabarıksa,tilyoner'sen paran varsa fetö'cü olmaktan kurtuluyorsun, ancak paran yoksa fetö'cü olmaktan bir türlü kurtulamıyorsun..

Adaletin hakim olmadığı ,kişiye göre muamele yapıldığı bir ortamda ülkede huzur ve güven ortamından söz edilebilir miyiz..

Ülkemizde Adalet mekanizmasının da böyle bir çöküntü yaşanırsa Allah göstermesin o ülkenin sonu çok kötü bir noktaya gelir..

Devlet yönetiminde Kamu'da ve bürokraside atamalarda ehliyet ve liyakat yerine eş dost akrabalık yandaşlık torpil varsa,O ülkede huzur ve barış asla hakim olmaz..

Adaletin olmadığı bir ülkede, ekonomi, ticaret ,yatırım, istihdam ticaret olmaz, büyüme teknoloji kısaca hiçbir şey olmaz..

Program sonunda diğer partilerden gelenlere, Parti katılım töreni düzenlenerek rozet takıldı ve yeniden Refah Partisi Rize ilçe Başkanlarına plaket takdimi yapıldı.

Erbakan, 25 Ekim Pazartesi günü saat 10.00'dan itibaren Rize'nin Ardeşen ilçesinden esnaf ziyaretlerine başlayacak. Ardından Pazar, Çayeli ve Merkez ilçede esnaf ziyaretlerinde bulunacak. Erbakan'ın esnaf ziyaretleri saat 18.00'e kadar sürecek.

İLGİLİ HABER

ERBAKAN ;TÜRKİYE’DE TRİLYONERLER FETÖ’CÜLÜKTEN KURTULUYOR,PARASI OLMAYANLAR KURTULAMIYOR!

Osman Köseoğlu

aktuel53