GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-07-2021 21:28   Güncelleme : 07-07-2021 21:28

RİZE BELEDİYESİ KADIN KÜLTÜR MERKEZLERİ DÖNEM SONU SERGİSİNE YOĞUN İLGİ

Rize Belediyesi Kadın Kültür Merkezlerine bağlı 3 merkezde yürütülen iğne oyası, mefruşat, el nakışı, sepet örücülüğü ve makrome kurslarının dönem sonu sergileri ve başarı sertifika törenleri düzenlendi.

RİZE BELEDİYESİ KADIN KÜLTÜR MERKEZLERİ DÖNEM SONU SERGİSİNE YOĞUN İLGİ

İsmail Kahraman Kültür Merkezi sergi salonunda düzenlenen törene, Rize Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Genç, İl Milli Eğitim Müdürü Engin Emen, Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Esra Alemdaroğlu, kamu ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri, kursiyerler ve vatandaşlar katıldı.

6-7-8 Temmuz tarihleri arasında vatandaşların ziyaretine açık olacak kursun açılış töreni Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Genç ve Kadın Kültür Merkezleri Koordinatörü Selma Öztürk’ün konuşmalarıyla başladı. Proje Milli Eğitim İl Müdürlüğü’yle koordineli şekilde yürütüldü. Kurdele kesiminin ardından kursları tamamlayan kursiyerlere sertifikaları takdim edildi. El emeği ürünlerin sergilendiği alanın gezilmesinin ardından açılış töreni son buldu. Vatandaşların ücretsiz olarak 6-7-8 Temmuz tarihlerinde sergiyi ziyaret edebilecekler. Haber: Bayram Ali Kavalcı - Fotoğraflar: Rize Belediye Basın.