GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-06-2021 17:12   Güncelleme : 24-06-2021 17:12

AK PARTİ MURADİYE’YE YENİ BELDE BAŞKANI

AK Parti Rize Merkez ilçesine bağlı, Muradiye Beldesi Belde Başkanlığına Mahmut Sarımehmet atandı. AK Parti Rize İl Başkan Vekili Yunus Çoruh ve İlçe Başkanı Burak Ak, Muradiye Beldesine yeni atanan Belde Başkanı Mahmut Sarımehmet'e mazbatasını vererek, görevinde başarılar diledi.

AK PARTİ MURADİYE’YE YENİ BELDE BAŞKANI

Haber: B. Ali Kavalcı

Mazbata törenine İlçe Başkan yardımcıları Selim Kandemir, Mustafa Sarı, Belde Belediye Başkanı Musa Süreyya Balcı ve kuruluşundan bugüne Muradiye Beldesinde görev yapan önceki dönem belde başkanları, Selim Güneşli, Ömer Mert, Birol Delihasan ve Belde Başkanlığı görevini vekâleten yürüten Metin Canbaz ile önceki dönem belde yönetim kurulu üyeleri, belde belediye meclis üyeleri katılım sağladı.

 

Mazbata töreninde bir konuşma gerçekleştiren, Ak Parti Rize İl Başkan Vekili Av. Yunus Çoruh kuruluşundan bugüne görev yapan bütün yöneticilere ve katılımcılara teşekkür ederek, “ Yapmış olduğunuz değerli katkılar için hepinize teşekkür ediyorum. Bu bir bayrak yarışıdır. Bugün burada görevi devreden ve görevi teslim alan başkanlarımız arasındaki bu birlik ve beraberlik Muradiye Beldemizdeki çalışmalara da yansıyacaktır. Allah birliğimizi beraberliğimizi daim eylesin. Yeni Başkanımıza görevinde muvaffakiyetler diliyorum. Allah utandırmasın” dedi.

İlçe Başkanı Burak AK; “Muradiye Beldemizde önceki dönem belde başkanımız Musa Yılmaz’ın sağlık sorunlarından dolayı 1,5 yıldır belde başkanlığı görevini yürüten Metin Canbaz başkanımıza ve kuruluşundan bugüne görev yapan tüm başkanlarımıza emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Musa Başkanımız ve tüm hastalarımıza da acil şifalar diliyorum. Bugün Muradiye Beldemiz burada katılımcıları ile çok güzel bir tablo çizdi inşallah bu birlik ve beraberlik hep daim olur. AK Parti teşkilatları olarak, bizi sürekli güçlü ve diri tutan bu birlik ve beraberlik tablolarıdır. Allah’a hamdolsun durmadan yorulmadan her geçen gün kendine güç katan dinamik bir teşkilata sahibiz. Sn. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın gece gündüz demeden yorulmak nedir bilmeden yürüttüğü çalışmaları ve bu teşkilatların özverili çalışmaları neticesinde geleceğimizin daha müreffeh olması için bizlerde çalışmalarımıza hız kazandırıyoruz. Pandemi koşullarının tüm dünyayı etkisi altına aldığı bir süreçten geçerken hem ülkemizde hem de Rize’mizde hamdolsun ki yatırımlarımız hız kesmeden devam ediyor. Bu kazanımların ülkemiz ve Rize’miz adına devamlılığı için bizlerde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Göreve geldiğimiz günden bu yana hem teşkilatlarımızla hem de halkımızla iç içeyiz. Bir yandan teşkilat çalışmalarımızı sürdürürken bir yandan da vatandaşımızın esnafımızın yanında olarak, hem hal oluyoruz. Bugün mazbatasını teslim ettiğimiz Muradiye Belde Başkanımız Mahmut Sarımehmet’e görevinde başarılar diliyorum, ekibi ile birlikte çok güzel başarılara imza atmasını temenni ediyorum. ” dedi.

Fotoğraflar: Ayfer Koçal