GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-05-2021 18:40   Güncelleme : 07-05-2021 18:40

Şevki Yılmaz Hocanın Kayınpederi Vefat Etti

MİKAV Onursal Başkanı, Refah Partisi eski Rize Milletvekili ve Rize Eski Belediye Başkanı Şevki Yılmaz'ın Kayınpederi ve AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz'ın dedesi İsmail Azak vefat etti.

Şevki Yılmaz Hocanın Kayınpederi Vefat Etti

MİKAV Onursal Başkanı, Refah Partisi eski Rize Milletvekili ve Rize Eski Belediye Başkanı Şevki Yılmaz'ın Kayınpederi ve AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz'ın dedesi İsmail Azak (92) yaşında vefat etti.

92 yaşındaki çoklu organ yetmezliği sebebiyle hayata gözlerini yuman Azak'ın Cenaze namazının Bahçecik'te kılınacağı belirtildi.
Vefat haberini sosyal medya hesabından duyuran Yılmaz, ''İnnalillahi... Değerli İnsan Muhterem Kayınpederim İsmail Azak büyüğümüz 92 yaşında Hakkın Rahmetine vasıl oldu İnşallah. Allah rahmet etsin.Uzun yıllar süren hastalığını Şehadetine vesile kılsın. Makamını sevenleriyle Cennet eylesin. Amiin. Elfatiha..'' ifadelerini kullandı.

Merhumun torunu Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz da, ''İnna Lillahi Ve İnna İleyhi Raciun Gönlü Beytullah’a, dili Zikrullaha bağlı, mütevazi ve çalışkan hayatı, her daim mütebessim çehresi ile kendisinden çok şey öğrendiğim, Bahçecik eşrafından can Dedem İSMAİL AZAK, güzel bir gecenin sabahında Rahmeti Rahmana kavuştu. Rabbim rahmetiyle karşılasın. Ruhu şad, makamı Âli, mekanı Cennet olsun. Ruhuna üç İhlas, bir Fatiha...'' ifadelerini kullandı.

www.rizebulten.com olarak Başta Şevki YILMAZ hocamıza Mahdumu kiymetli vekilimiz Mehmet Akif Yılmaz'a ve tüm aileye baş sağlığı diliyoruz. Mevlam sabırlar versin.