GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-04-2021 23:03   Güncelleme : 22-04-2021 23:03

Pazarspor Başkan Adayı Balta’dan MEF Üniversitesi Rektörü Şahin’e Ziyaret

12 Nisan Pazartesi Günü Pazar Ticaret ve Sanayi odası toplantı salonunda Pazarspor Kulüp başkanlığına adaylığını açıklayan Av. İhsan Şafak Balta ve Daha önceki yıllarda Pazarspor'da futbol şubesi Asbaşkanlığı yapan Pazarlı İşadamı Ekrem Azaklı ile beraber İstanbul MEF Üniversitesi Rektörü Muhammed Şahin’i ziyaret etti.

Pazarspor Başkan Adayı Balta’dan MEF Üniversitesi Rektörü Şahin’e Ziyaret

Haber:CEVAHİR TOPALOĞLU

Pazarspor Kulüp Başkan Adayı Av. İhsan Şafak Balta, kongreden yetki almaları halinde gerçekleştirmek istedikleri projeleri ve hedefleri hakkında Rektör Şahin’e bilgi verdi.

MEF Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhammed Şahin doğup büyüdüğü Pazar'ın Eğitim, kültür ve sportif alanlar başta olmak üzere son derece önemli birikimleri olduğunu,  bunların geliştirilmesinin gerektiğine işaret ederek, lise yıllarından tanıştıkları ve İstanbul’da dostluklarını pekiştirdikleri Av. İhsan Şafak Balta’nın Pazarspor başkanlığına aday olmasından memnuniyet duyduğunu ifade etti.
 Pazarspor’un sportif eğitim ve akademik yönünün geliştirilmesine yönelik projeleri önemsediğini ifade eden Rektör Şahin, Av. İhsan Şafak Balta’ya başarı temennisinde bulundu.

Görüşmenin samimi bir ortamda geçtiğini ifade eden Balta, pazarın yetiştirdiği önemli bilim adamlarından Prof. Dr.Muhammed Şahin'in destek ve başarı temennilerinin kendileri için çok anlamlı olduğunu söyledi. İlerleyen süreçte bilgi alışverişi için yeniden bir araya geleceklerini belirten Balta, Rektör Şahin'e teşekkür ederek, Pazar'ın potansiyelini Pazar'a yönlendirme çalışmalarının devam edeceğini ifade etti.