GÜNCEL
Giriş Tarihi : 18-03-2021 14:22   Güncelleme : 18-03-2021 16:22

Saadet Partisi Rize Merkez İlçe Başkanı Kalender "Çanakkale zaferi Hakkın Batıla karşı zaferidir"

18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 106. Yıl dönümü Nedeniyle Saadet Partisi Rize merkez ilçe başkanı Mustafa kalender "Çanakkale zaferi aslı itibari ile Hakkın Batıla karşı En büyük zaferidir"

Saadet Partisi Rize Merkez İlçe Başkanı Kalender

18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 106. Yıl dönümü  Nedeniyle Saadet  Partisi Rize merkez ilçe başkanı  Mustafa kalender  ; "Ecdadımız milletinin ırzını, vatan toprağını, geleceğini Şer odaklara  karşı savunmak adına canıyla, malıyla, , yaşlısıyla, genciyle birlik olup topyekûn bir destana

imza atmıştır" dedi.

"Bundan yıl önce, sahip oldukları askeri ve teknolojik güce güvenerek Çanakkale'ye gelenler, milletimizin iman gücü karşısında asla unutamayacakları bir ders almışlardır.

Çanakkale, milletimizin hangi şart olursa olsun esaret ve dayatmaya asla boyun eğmeyeceğinin ispatıdır" diyen Kalender ; "Çanakkale destanı birlik ve beraberliğimizin ne kadar güçlü temellere sahip olduğunun en büyük göstergesidir. Milletimizin sahip olduğu bu üstün kardeşlik ve iman gücünü bilen emperyalist güçler, şimdi karanlık emellerini gerçekleştirebilmek için, kardeşliğimizi bozmaya çalışmaktadır. Ancak bir kez daha ifade etmek istiyorum ki; milletimiz sahip olduğu tecrübe ve şuurla bundan önce olduğu gibi bundan sonra da bu karanlık oyunlara dur demesini bilecektir. Bu temenni ile, milletimizin Çanakkale Zaferi'ni kutluyor, bu vatanı canları pahasına bizlere emanet eden tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum" diyerek sözlerini noktaladı.