GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-02-2021 00:19   Güncelleme : 08-02-2021 00:19

Pazar Gençlik Merkezi Hafta Sonu Sokağa Çıkma Kısıtlamasında Sokak Hayvanlarını Unutmuyor

Rize’nin Pazar ilçesinde Pazar Gençlik Merkezi Genç gönüllüleri ve Pazar Belediyesi Zabıta Memuru ile hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle aç kalan hayvanlara mama dağıtımı gerçekleştirmeye devam ediyor.

Pazar Gençlik Merkezi Hafta Sonu Sokağa Çıkma Kısıtlamasında Sokak Hayvanlarını Unutmuyor

CEVAHİR TOPALOĞLU

Rize’nin Pazar İlçesinde, Pazar Gençlik merkezi sevgi ve merhamet timi gönüllü gençleri, Bu hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle yiyecek bulmakta güçlük çeken sokak hayvanları için Pazar  İlçesi'nde cadde ve sokaklara mama bıraktı.

Pazar Gençlik Merkezi sevgi ve merhamet timi gönüllü gençleri Rize’nin Pazar ilçesinde cadde ve sokaklara kedi ve köpekler için mama bıraktı. Pazar Gençlik Merkezinden yapılan açıklamada ;hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamalarında boş kalan sokaklarda hayvanların yiyecek bulmakta zorlandığı belirtilerek,"gençlik merkezi olarak yemleme organizasyonu yapmaya devam ediyoruz,Toplumun hepsinin aynı bilinçle davranmasını bekliyoruz. ayrıca Bizlere yem temini noktasında destek veren Pazar Belediye Başkanı Sn. Dr Ahmet Basa’ya Teşekkür ederiz ‘’ ifadelerine yer verildi