GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-02-2021 00:09   Güncelleme : 08-02-2021 00:09

Motorlu Taşıtlar Sürücü Uygulama Parkurları Rize Belediyesi'nin Katkılarıyla Yeniden Düzenlendi

Rize İl Milli Eğitim Müdürü Engin Emen, Şube Müdürü Fikret Solak ile birlikte motorlu taşıt sürücü kursu adaylarının eğitimlerinin ve sınavlarının gerçekleştirildiği parkurda incelemelerde bulundu.

Motorlu Taşıtlar Sürücü Uygulama Parkurları Rize Belediyesi'nin Katkılarıyla Yeniden Düzenlendi

Milli Eğitim Müdürü Engin Emen, Şube Müdürü Fikret Solak ile birlikte motorlu taşıt sürücü kursu adaylarımızın eğitimlerinin ve sınavlarının gerçekleştirildiği parkurda incelemelerde bulundu.

Ayrıca motorlu taşıt sürücü kursu eğitim ve sınav parkuruna ilgili yönetmelikte yapılan değişiklikler çerçevesinde eklenen yeni uygulama alanları da incelendi.

Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin'in değerli katkılarıyla düzenlenen parkur çalışmalarını değerlendiren Milli Eğitim Müdürü Engin Emen, "Belediye Başkanımız Rahmi Bey'e ve belediyemizin emektar çalışanlarına yapmış oldukları katkılardan dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Belediyemiz eğitim alanında göstermiş olduğu katkılarla bölgemize ve ülkemizdeki yerel yönetimlere örnek olacak adımlar atıyor. Yerel yönetim ve Milli Eğitim iş birliği halkımıza sürdürülebilir hizmetler sunulmasının önünü açıyor. Yeni dönemde karşılıklı iş birliğiyle gerçekleştirilecek projelerle Rizemizi layık olduğu noktaya taşımaya gayret edeceğiz" dedi.