GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-02-2021 23:54   Güncelleme : 07-02-2021 23:54

Rize'de Sevilen Emektar Eğitimci Adem Külünk Emekli Oldu

Rize İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde Bakanlık Müşaviri olarak görev yapan ve ömrünü eğitim camiasına adamış olan Adem Külünk'e emekli olması vesilesiyle Milli Eğitim Müdürü Engin Emen tarafından plaket verdildi.

Rize'de Sevilen Emektar Eğitimci Adem Külünk Emekli Oldu

Rize eğitim camiasının sevilen öğretmeni Adem Külünk, "Ülkeme ve memleketim Rize'ye hizmet etmekten daima onur duydum, bizler için artık bayrağı genç arkadaşlarımıza devretme vakti geldi, umut ediyorum ki yeni nesiller eğitimde ahlakın, erdemin ve faydalı ilmin takipçisi olacaklar. Yetiştirdiğimiz gençlere güvenim sonsuzdur, Rizemizin eğitimdeki başarılarının katlanarak artacağını ümit ediyorum. Milli Eğitim Müdürümüz Engin Emen'e de bu hoş jesti ile beni bahtiyar ettiği için teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.

Milli Eğitim Müdürü Engin Emen, "Bir eğitim çınarımıza daha veda ediyoruz, Adem Öğretmenimiz gerek ahlakı gerekse eğitimci kimliğiyle genç öğretmenlerimize rol model olmaya devam edecek, ümit edyoruz ki yeni nesil bayrağı layıkı ile taşıyacak. Emekleri için kendisine teşekkür ediyoruz" dedikten sonra kurum adına anı plaketini Adem Külünk'e takdim etti.