DİĞER
Giriş Tarihi : 05-02-2021 14:21   Güncelleme : 08-02-2021 17:46

Petrol Şirketi İle Dünyaya Açılmayı Hedefleyen Class Petrol

Petrol Şirketi İle Dünyaya Açılmayı Hedefleyen Class Petrol

Naifoğlu Holding, alanında uzun süredir faaliyet gösteren ve birçok firma ile yaptığı anlaşmalarla sınırlarını aşarak en geniş potansiyele ulaşmaya devam eder. Her zaman genişlemek için atılımlar yapan şirket, kısa süre içerisinde bulunduğu noktaya çıkarak en iyi olmaya adaydır. Türkiye’de her bölgede faaliyet gösteren Naifoğlu Holding, bünyesinde bulundurduğu Class petrol istasyonları ile çalışmalarına devam eder.

Daha birçok alanda faaliyet gösteren firma en iyi şekilde çalışma stratejisiyle birlikte yaptığı işlerdeki başarısını da ortaya koyar. Sadece İstanbul değil birçok şehirde de yaptığı işler için istasyon açarak faaliyete geçiren Class petrol,akaryakıtın öncüsü olmaya devam eder.

Class Petrol ile Her Zaman Akaryakıtın En İyisi

Naifoğlu Holding, Yönetim Kurulu Başkanı Mahzun Uslu, Türkiye’nin ekonomik olarak pandemi döneminde oldukça büyük bir kriz atlattığını belirtirken, kısa sürede iyileşme uygulanarak kriz önlendi ifadelerine yer verdi. Her zaman alanlarında en iyi şekilde çalışmalar sağlayan firma, Kadro bakımından en iyi çalışan ekibe sahip ve bu seneyi büyüme senesi olarak adlandırıyor.

2023’e kadar 3000 istihdam alanı açarak çalışan kapasitesini genişletmeyi hedefliyor. Class Akaryakıt Naifoğlu Holding firması ise Naifoğlu Holding’in bünyesinde çalışması oldukça önemli bir noktadır. Mahsun Uslu yaptığı açıklamalarda “Ülkemizde taş üstüne taş koyan, yerli yabancı olsun değerlidir.” diyerek sermayenin önemini belirtti. Class petrol ise hizmetlerinde en iyi şekilde devam eder.