GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-02-2021 21:05   Güncelleme : 02-02-2021 21:05

Rize İl Milli Eğitim Müdürü Engin Emen Çaykur Rizespor Kulübü Başkanı Hasan Kartal'ı Ziyaret Etti

Rize İl Milli Eğitim Müdürü Engin Emen, Çaykur Rizespor Kulübü Başkanı Hasan Kartal'ı ve yöneticileri kulüp tesislerinde ziyaret etti.

Rize İl Milli Eğitim Müdürü Engin Emen Çaykur Rizespor Kulübü Başkanı Hasan Kartal'ı Ziyaret Etti

Kulüp yöneticilerinin de hazır bulunduğu ziyarette, Çaykur Rizespor kulübü ile ortaklaşa sürdürülen "Minik Kalpler Okul-Kulüp Projesi", altyapıda kulüp Milli Eğitim işbirliği ile eğitim ve spor konuları konuşuldu. 

Milli Eğitim Müdürü Engin Emen, "Rizemizin spor ve eğitimde süper ligde kalıcı olarak yer almasını ve bu alanlarda öncü il olması için Çaykur Rizespor gibi önemli bir değerimizin yöneticileriyle buluşmaktan oldukça memnunuz, bu memnuniyetimiz umut ediyorum ki işlevsel olarak da yeni dönemde kendini gösterecek. Ortak bir proje kapsamında 37.000 formanın öğrencilerimize ulaşmasını sağladık, okullarımızda sporcular yetiştirdiğimiz kadar sportmenliğe sahip, kalbi Çaykur Rizespor ile atan taraftarların yetişmesinde de yer alacağız." dedi. Müdür Emen, misafirperverlikleri için Başkan Hasan Kartal ve ekibine teşekkürlerini iletti. Karşılıklı gerçekleşen hediye takdimi sonrasında ziyaret sona erdi.