GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-02-2021 11:54   Güncelleme : 02-02-2021 11:54

Rize İl Milli Eğitim Müdürü Engin Emen İkizdere Halk Eğitim Mekezi'nde İncelemelerde Bulundu

Rize İl Milli Eğitim Müdürü Engin Emen, İkizdere Halk Eğitim Merkezini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Rize İl Milli Eğitim Müdürü Engin Emen İkizdere Halk Eğitim Mekezi'nde İncelemelerde Bulundu

Rize İl Milli Eğitim Müdür Engin Emen, İkizdere Halk Eğitim Merkezini ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Ziyarete İkizdere İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Gündüz ile Şube Müdürü Selami Önder' de eşlik etti.

Rize İl Milli Eğitim Müdürü Engin Emen incelemeler sırasında Kurum Müdiresi Fatma Kalemci'den yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Halk eğitim merkezlerinin gerek istihdam gerekse üretim sağlama konularında çok büyük bir öneme sahip olduklarına vurgu yapan Milli Eğitim Müdürü Engin Emen, özellikle salgın döneminde büyük bir fedakarlıkla çalışan halk eğitim merkezlerimizin başta maske ve siperlik olmak üzere bir çok malzemenin üretiminde büyük fayda sağladıklarını belirtti. Gelişen dünyada üretimin ve kendi ihtiyacını karşılayabilen ülkelerin varlığının dayanak noktasının üretim merkezleri olduğunu dile getiren Milli Eğitim Müdürü Engin Emen, bu değişimlerin ve dönüşümlerin halk eğitim merkezilerine de çok büyük bir sorumluluk yüklediğini söyledi.

Rize İl Milli Eğitim Müdürü Engin Emen,ziyaret sırasında usta öğretici ve kursiyerlerle de bir süre yapılan çalışmalarla ilgili sohbet ederek ziyareti sonlandırdı.