SİYASET
Giriş Tarihi : 26-01-2021 02:34   Güncelleme : 26-01-2021 02:34

CHP Pazar İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mahmutoğlu Oldu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Pazar İlçe Gençlik Kolları başkanlığına Tolga Mahmutoğlu seçildi, Başkan Mahmutoğlu Gazeteci-Muhabir Cevahir Topaloğlu’na Özel açıklamalarda bulundu.

CHP Pazar İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mahmutoğlu Oldu

CEVAHİR TOPALOĞLU

CHP Pazar İlçe Gençlik Kolları Başkanı seçilen Tolga Mahmutoğlu konuya ilişkin Gazeteci-Muhabir Cevahir Topaloğlu’na açıklamalarda bulunan Mahmutoğlu “Pazar’daki gençlerle hep beraber çalışacağız. Her zaman güzel işlere imza atacağız. Pazar’da ses getireceğiz inşallah” ifadelerini kullandı.

Mahmutoğlu açıklamasının devamında ise ; “Cumhuriyet Halk Partisi Pazar İlçe Başkanlığı, Rize İl Gençlik Kolları Başkanlığının almış olduğu karar doğrultusunda CHP Pazar İlçe Gençlik Kolları Başkanı olarak görevlendirildim. Bizi bu göreve getiren Sayın Pazar İlçe Başkanım Kazım Balta’ya, Yönetim Kurulu ve Sayın İl Gençlik Kolları Başkanım Muharrem Diler ve Yönetim Kuruluna teşekkürlerimizi sunarak, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ışığında, Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun yolunda, partimizi zirveye çıkarmak için elimizi taşın altına değil, gövdemizi kayalar altına koyarak, dün nasıl mücadele ediyorsak, bugün yine aynı kararlılıkla yolumuza devam edeceğiz. Önümüzde kongre ve kurultay süreci var. Bu süreçte tek bilek, tek yürek olacağız. Bu süreçte parti büyüklerimizle sıkça beraber olarak onların görüşleri doğrultusunda birlikte yolumuza emin adımlarla yürüyeceğiz.” dedi.Tolga Mahmutoğlu Kimdir?

1990’da Rize-Pazar’da doğdu. İlk ve ortaöğretimini Ankara’da tamamlayan, Ankara Yenimahalle Ticaret Meslek Lisesi bilgisayarlı muhasebe bölümü mezunu, Recep Tayyip Erdoğan üniversitesi Muhasebe ve Vergi uyguları bölümü mezunu olan Mahmutoğlu, 2015 yılında ÇAYKUR’a girdi. Halen Eksperlik  yapmakta olan, Halk eğitim bünyesinde gitar Öğretmeni olarak devam eden, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfında görev yapmış, Patika Müzik ve Sanat Atölyesi’nin Sahibi, 8 yıldır Pazar’da eğitim alanında ’da okullarla iç içe hizmetlerini sürdürmeye devam eden Mahmutoğlu AJANS PAZAR haber sitesinde köşe yazarlığı yapıyor.