GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-01-2021 02:10   Güncelleme : 26-01-2021 02:10

CHP Rize, Pazar, Ardeşen, Fındıklı Başkanlarıyla Pazar'da Toplandı

CHP Rize il başkanı Saltuk Deniz ve Pazar ilçe başkanı Kazım Balta’nın ev sahipliğinde gazeteciler günü nedeniyle bir araya geldi.

CHP Rize, Pazar, Ardeşen, Fındıklı Başkanlarıyla Pazar'da Toplandı

CEVAHİR TOPALOĞLU

PAZAR-CHP Rize il başkanı Saltuk Deniz ve Pazar ilçe başkanı Kazım Balta’nın ev sahipliğinde gazeteciler günü nedeniyle bir araya geldi.

CHP Pazar ilçe başkanlığındaki toplantıya Ardeşen ilçe Başkanı Faruk Buçan ve Fındıklı ilçe Başkanı Kadirhan Kadıoğlu’ da katıldı. Pandemi nedeniyle 10 Ocak’ta gerçekleştirmeyi düşündükleri toplantıyı bu güne ertelediklerini belirten CHP Rize İl başkanı Saltuk Deniz, gazetecilerin sorunlarının çözümü için bir çalıştay düzenlenmesi gerektiğini söyledi

CHP Rize İl Başkanı Saltuk Deniz, “Parti olarak bir gazeteciler Çalıştayı düzenlemeyi düşünüyorduk ancak bu çalıştayın CHP Çalıştayı olmaması için bunu gazetecilerin organize etmesi gerektiği kanısına vardık. Gazetecilerin bu dönemde birçok sosyal haktan yararlanamadıklarını görüyoruz. Biran önce gazetecilerin bu sorunları çözülmelidir. Bu çalıştayın biran önce yapılması gerektiğini düşünüyorum” dedi

Rize İl Başkanı Saltuk Deniz, Pazar,Ardeşen ve Fındıklı İlçe Başkanları Çay kanunu hakkında açıklamalarda bulundular.Ardından toplantı sona erdi.