GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-01-2021 14:54   Güncelleme : 22-01-2021 14:54

Arhavi Kaymakamlığı Toplantı ve Gösteri Yürüyüş Güzergâhı Belirlendi

Arhavi ilçesinde 2021 yılında yapılacak Toplantı ve Gösteri Yürüyüşü Yer ve Güzergâhı 2911 sayılı Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanunu'nun 6. ve Geçici 1. maddeleri gereğince aşağıdaki şekilde kararlaştırılmıştır:

Arhavi Kaymakamlığı Toplantı ve Gösteri Yürüyüş Güzergâhı Belirlendi

Arhavi Kaymamlığından yapılan açıklamada ''

Toplantı Yeri:
 
        1-Sahil dolgu alanında bulunan Arhavi Gösteri Merkezi veya bitişiğindeki Otopark.

        2-Gösteri Merkezinin veya Otoparkın uygun olmaması durumunda alternatif olarak Arhavi İlçe Merkezinde bulunan Cumhuriyet Meydanı.

 
        Gösteri Yürüyüşü Güzergâhı:

 
        1-Toplantı ve gösterinin Arhavi Gösteri Merkezi veya bitişik Otoparkta olması durumunda; Özgürlük Anıtından başlayarak Atatürk Caddesi üzerinden, Çay-Kur Çay Fabrikasının arkasında bulunan İnönü Caddesini takiben İş Bankası kavşağından, Kaymakamlık önündeki trafik ışıklarından tekrar Arhavi Gösteri Merkezi veya bitişik otoparka  kadar olan güzergâh.

        2-Toplantı ve gösterinin Cumhuriyet Meydanında olması durumunda; Atatürk Caddesi üzerinden Otogar Kavşağından dönülüp, İnönü Caddesini takiben 2 Nolu Sokaktan Cumhuriyet Meydanına kadar olan güzergâh.

        3-Toplantı ve gösterinin Cumartesi gününe denk gelmesi durumunda; Arhavi Gösteri Merkezi veya bitişik otopark önündeki Özgürlük Anıtından başlayarak Atatürk Caddesi üzerinden Otogar Kavşağından dönülüp Nurettin Çarmıklı Caddesine, buradan Cemal Gürsel Caddesini takiben İnönü Caddesi üzerinden İş Bankası kavşağına, Kaymakamlık önündeki trafik ışıklarından tekrar Arhavi Gösteri Merkezi veya bitişik otoparka kadar olan güzergâh. Tüm vatandaşlarımıza ilânen duyurulur.'' ifadelerine yer verildi