GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-01-2021 16:21   Güncelleme : 19-01-2021 16:21

Rektör Karaman Çaykur Genel Müdür Alim'i Ziyaret Etti

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi (RTEÜ) Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman, Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğünü (ÇAYKUR) ziyaret etti.

Rektör Karaman Çaykur Genel Müdür Alim'i Ziyaret Etti

Rektör Karaman, vekâleten yürüttüğü müdürlük görevine kısa bir süre önce asaleten atanan ÇAYKUR Genel Müdürü Yusuf Ziya Âlim’e hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Kurumlar arası iş birliğini her zaman önemsediklerini ve ÇAYKUR’un da RTEÜ’ nün önemli bir paydaşı olduğunu kaydeden Rektör Karaman, “Çay İhtisas Üniversitesi olan Üniversitemiz çay konusunda yoğun bir çalışma gerçekleştirmektedir. Bu kapsamda yürütülen proje ve çalışmalarda ÇAYKUR’un iş birliği ve destekleri bizim için önemlidir. Kendilerine ve Genel Müdürlük çalışanlarına teşekkür ediyorum. ” dedi.

Genel Müdür Âlim ise, Rektör Karaman’a ziyaretleri dolayısıyla teşekkür ederek, “RTEÜ’ nün çay konusundaki başarılı çalışmaları ilimiz için son derece önemlidir. Bundan sonraki süreçte de RTEÜ ile iş birliği içinde çalışmaktan ve yeni projelerde yer almaktan memnuniyet duyarız.” diye konuştu.

Ziyaretin sonunda, ÇAYKUR Genel Müdürü Yusuf Ziya Âlim günün anısına RTEÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman’a hediye takdim etti.