GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-12-2020 18:47   Güncelleme : 22-12-2020 19:11

Milli Eğitim Müdürü Emen’den Bir Dizi Ziyaretler

Rize İl Milli Eğitim Müdürü Engin Emen; Merkez Dörtyol Şehit Halil Sadıkoğlu İlk ve Ortaokulu, Elmalı İlk ve Ortaokulu, Kömürcüler Muradiye Ortaokulu Kurumlarına bir dizi okul ziyareti gerçekleştirdi.

Milli Eğitim Müdürü Emen’den Bir Dizi Ziyaretler

CEVAHİR TOPALOĞLU 

RİZE-Milli Eğitim Müdürü Engin Emen, Merkez Dörtyol Şehit Halil Sadıkoğlu İlk ve Ortaokulu'nu ziyaret etti.

 

Okulun bütün bölümlerini gezen Müdür Emen idarecilerden okul hakkında bilgi aldı. Okul binasının donamım bakımından oldukça yeterli olduğunu dile getiren Müdür Engin Emen : "Okullarımız ne kadar güzel ve donanımlı olursa olsun içinde öğrenci yoksa içimiz buruk ve hüzünlü. Ancak bizler bu süreç heran bitecekmiş gibi, çocuklarımız ilk zil ile birlikte buraya koşup gelecekmiş gibi hazır bir şekilde beklemeli ve heyecanımızı ve motivasyonumuzu hiç kaybetmemeliyiz."dedi.

 

Daha sonra Milli Eğitim Müdürü Engin Emen, Elmalı İlk ve Ortaokulu'nu ziyaret ederek Okul Müdürü Uğur Tünfenk'ten okul hakkında bilgi aldı.

Pandemi dönemindeki uzaktan eğitim çalışmalarını okullarından yürüten öğretmenler Yasemin Taşçı ve Büşra Nayıroğlu ile de sohbet eden Müdür Emen, bu zorlu pandemi sürecinde öğrencilere özveri ile çalışan öğretmen ve idarecilerin emekleri ile  ulaştıklarını ve bu sürecin üstesinden hep birlikte geleceklerini ifade etti.

 

Daha sonra Milli Eğitim Müdürü Engin Emen, Muradiye Ortaokulu'nu ziyaret ederek Okul Müdürü Kadem Bakırcı'dan okul hakkında bilgi aldı.

Okulun bölümlerini gezen Müdür Engin Emen, okul müdürü ile masa tenisi oynadı.

 

Pandemi sürecinin bitmesini ve burada öğrencilerle birlikte masa tenisi oynamak istediğini ifade eden Müdür Emen, öğrencilerin sesleri ile şenlenecek kordiorlara ve sınıflara hasret kaldıklarını ve en kısa zamanda onlara kavuşmayı dilediklerini ifade etti.