GÜNCEL
Giriş Tarihi : 15-12-2020 12:59   Güncelleme : 15-12-2020 13:14

RTEÜ kura çekimi canlı yayında

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesine alınacak 2 adet güvenlik ve 41 adet temizlik görevlisi sürekli işçilerin Rize 3. Noteri tarafından yapılan kura çekimini başladı.

RTEÜ kura çekimi canlı yayında

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Tarafından Yapılan Açıklamada ''Üniversitemizde istihdam edilmek üzere, sürekli işçi statüsünde 38 (otuz sekiz) adet Temizlik Görevlisi (Normal), 2 (iki) adet Temizlik Görevlisi (Engelli), 1 (bir) adet Temizlik Görevlisi (Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralanan), 2 (iki) adet Güvenlik Görevlisi (Normal) alımına İŞKUR aracılığıyla başvuranlar arasından her ilân için istihdam edilecek kişi sayısının 4 (dört) katı asıl 4 (dört) katı yedek aday noter kurası ile belirlenmiş ve kura sonucunda asıl adaylar Üniversitemizde mülakata alınmıştır. 

Mülakat sonuç listeleri aşağıda yayınlanmış olup başarılı adaylar arasından istihdam edilecek asıl ve yedek adayların belirlenebilmesi için 15.12.2020 tarihinde (Bugün) saat 13.00’te noter kura çekilişi yapılacaktır. Listelerdeki sıra numaraları adayların çekiliş numarası olarak kabul edilecektir ve bu şekilde kura çekilişi gerçekleştirilecektir.
Kura çekilişine COVID 19 salgını nedeniyle adaylar alınmayacaktır. Kura çekilişi https://www.youtube.com/channel/UC7qwG2FA7p1wau7pbObWEOA adresinden canlı olarak yayınlanacaktır.
İlgililere duyurulur.'' ifadelerine yer verildi 

listeler aşağıdaki linkte 

Temizlik Görevlisi (Normal)

Temizlik Görevlisi (Eski Hükümlü veya TMY)

Temizlik Görevlisi (Engelli)

Güvenlik Görevlisi (Normal)

İlgililer aşağıdaki linkten canlı yayınlanan kura çekimini takip edebilir.